LoL RP nedir?

nardonunrameni

Centipat
Daha fazla  
LoL'e yeni başladım. Karakterler kostumler vs. RP ile alınıyor. Tam olarak RP puanı nedir kazanılabiliyor mu yoksa sadece satın alınabilen bir şey mi? Araştırdım fakat soruma cevap bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RP oyun içinde gerçek parayla satın alabileceğiniz oyun içi para birimi diyebiliriz. Karakterler için RP şart değil mavi öz kullanarak da alabilirsiniz. Eğer Prime Gaming hesabınız var ise LoL hesabınıza bağlayarak her ay 350 RP, 1350 RP değerinde kostüm, 200 turuncu öz, 5 adet şampiyon kristali gibi şeyler kazanabilirsiniz.

LoL'e yeni başladım. Karakterler kostumler vs. RP ile alınıyor. Tam olarak RP puanı nedir kazanılabiliyor mu yoksa sadece satın alınabilen bir şey mi? Araştırdım fakat soruma cevap bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.
Konuyla alakasız ama geçmiş olsun kardeşim bu bataklığa düşdün..

Şunu da eklemek isterim, Türkiye'de P2W mantığında yapılan basit oyunlara da benzemez. RP çekme zorunluluğun da bulunmuyor, oyun içi alınan kostümler sadece görünüşe etkisi var ve oyunu oynamaya devam etmek için de RP yatırma zorunluluğun bulunmuyor.

Geri
Yukarı