LoL rün ayarlama programı önerisi

bir2bir3bir4

Hectopat
Blitz gibi otomatik rün ayarlayan programlar var biliyorum fakat ben internetten bakıp kendi bildiğini ayarlamasını istemiyorum. LoL de maksimum 3 sayfa açabiliyorum ki bu yetmiyor ben istiyorum ki programda rünleri ayarlayayım her karakter için program karakteri seçtimmi kendi otomatik rünü koysun. Böyle bir program var mı?

Öyle bir program olduğunu sanmıyorum her geçen gün meta değişiyor tüm 3.parti uygulamalar meta üzerine rünleri diziyor isterseniz rp yatırıp rün slotu açabilirsiniz.

Facecheck, senpai, Blitz hepsini denedim facecheck güzel ama ping cıkartıyor senpai hem çok iyi hem de ping cıkarma gibi bir sorunuda yok aralarından en iyi senpai.

Öyle bir program olduğunu sanmıyorum her geçen gün meta değişiyor tüm 3.parti uygulamalar meta üzerine rünleri diziyor isterseniz rp yatırıp rün slotu açabilirsiniz.

Hayır bu uygulamalar mesela Blitz maç bittikten sonra veya oyuna girip çıktığınızda ara sıra temizliyor kendi yaptığı rün sayfalarını.

SenpAI.GG en iyi hepsi bir arada oyun asistanı masaüstü uygulamasıdır. SenpAI.GG profesyonel oyuncuların buildlerini otomatik içe aktarma, counter önerileri, takım ve düşman analizleri, her zaman güncel LoL meta şampiyon tier listleri ve Şampiyonluk Ligi’ne ulaşmana yardımcı olacak öneriler sunar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı