LoL rün sayfasında donuyor

barbartos

Centipat
Daha fazla  
Bayağıdır LoL oynuyorum, fakat son yamadan sonra maçtayken ayarlarım sıfırlanmaya falan başladı oyun bayağı kastı o an. Çözünürlük falan da varsayılana döndü, sonra o maç olmadı, oyun boyu 15 FPS + FPS droplarıyla oynadım (oynayamadım) ve aynı anda benim prem de de aynı şekilde kasmalar olduğunu söyledi. Sonra onda düzeldi benimki düzelmedi. Sonradan istemciye geldiğim zaman feci değişmişti (FPS düşmüştü). Sonra antrenman moduna girip ne oluyor bir bakayım dedim ve maça girerken rün yapacaktım tam oyun dondu kaldı sonra 80 saniye bekledim sonra oyun başladı ve çok tuhaf bir şekilde 80 FPS almama rağmen 20 FPS gibi hissettiriyordu ekran böyle tık tık tık diye ilerlemeye başladı. O zamandan beri böyle kaldı, yabancı forumlara baktım, Riot desteğe de danıştım bir türlü çözemedim. Discord'da bir arkadaşta da aynı sorun olmuş ama kendiliğinden düzelmiş, bende 1 haftadır böyle. Bu problemi yaşayan başka oyuncu bulamadım dolayısıyla burada aynı problemi yaşayanlar var mı diye bu konuyu açtım. Çözümünü bilen varsa diye.

IMG_20220924_195258.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı