Lol skin ban yedirir mi?

Anakart banı atılıyor bu aralar LoL banı olarak yani eğer yersen direkt bilgisayar ban yemiş olur.
LoL'de HWİD hala yok diye biliyorum ben de, sorunuzun cevabına gelecek olursak sonuçta 3.parti bir uygulama ban yedirebilir.

Benim yemişliğim var. Sırf toksikledim diye. Zaten LoL'de nasıl akıl sağlığımı koruyup normal davranmamı bekliyorlarsa.

Toksiklikten Anakart banı atılmıyor. Başka bir sebebi olmadığına emin misiniz? LoL'de hiç Anakart banı yok hatta Valorant'ta bile çok nadir anakart ban atılıyor.

Toksiklikten Anakart banı atılmıyor. Başka bir sebebi olmadığına emin misiniz? LoL'de hiç Anakart banı yok hatta Valorant'ta bile çok nadir anakart ban atılıyor.
Ben giremiyorum hiç. Hesabı geçtim direkt TR sunucularına giremiyorum. Başka bir sebebi de olamaz.

Atıyor dostum Riot örnek vereyim Valorant mesela toksiklik yapanlara 3 ay HWID ban atıyor.

Lolskin indirdim EU West'te bir alıştırma girdim sonra sildim dosyaları Türkiye sunucusuna normal temiz bir şekilde giriş yaptım bir problem olur mu?

Lolskin indirdim EU West'te bir alıştırma girdim sonra sildim dosyaları Türkiye sunucusuna normal temiz bir şekilde giriş yaptım bir problem olur mu?
Kullanmadığın sürece bir şey olmaz.

Ben şu an kullanmaya çalışıyorum West'te ama oyunda aktif olmuyor neden?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…