LOL sorunları

Lavrigant

Decapat
Her şey oyunun başında başlıyor. Daha istemcideyken daha oyuna girerken kasmaya başlıyor. 10 dakika açılmasını bekliyorum. Tam oyunu kabul ediyorum lobiye girerken ayrı dert. Tam Hero gösterecekken oyun bir anda kasıyor ve Hero'yu gösteremiyorum ve o arada süre devam ediyor. Sonra bir anda şampiyon yasaklamaya veriyor ve bir bakıyorsunuz kasmaktan seçemediğiniz için ve süre geçtiği için geç giriyorsunuz. Ve 9 saniyeniz var o arada bütün şampiyonlardan bir tane hızlıca seçiyorsunuz ve ban tuşuna tıklıyorsunuz. Sonrada şampiyon seçiminde hata meydana geldi yazısı kafanıza vuruyor. Tamama tıkladığınız an şampiyon seçim ekranına geliyorsunuz. Ama üzücü olan taraf şu 10 saniyeniz var. Hemen rastgele şampiyon seçip olabildiğince hızlı rün yapmaya çalışıyorsunuz. Ve şampiyon seçerken yine ban olayı başınıza geliyor. Rünü tam yaparken oyuna 4 saniye var. Bum oyun bir anda kapanıyor o arada. CPU diyor ki "o ne gardaş yarısını bana böl". Zaten 2.80GHz hızın var neyin yarısı derken ilk istemci diyor ki; oyun hala devam ediyor, görev yöneticisine girip ne kadar kapatıp açsanız da o 2.ci oyuna girerken ki istemci açılmıyor. Ve ban yiyorsunuz 20 dakika. Bitince aynı şeyler dönüp yine sizi buluyor kısaca olay böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı