LoL tam ekran olmuyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

halisahmett

Decapat
LoL tam ekran olmuyor. Bir gün oyuna girdim çözünürlük düşük düzelteyim dedim çözünürlükte bir sıkıntı gözükmüyor ama çözünürlük düşük. Çerçevesiz moda aldım düzeldi ama FPS düşüşleri yaşıyorum. Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt+Enter. Olmazsa tam ekran moduna alıp dene. Olmazsa Alt+Tab yap, panel açılınca oyuna mouse imleci ile tıkla. O da olmazsa aşağıdaki görev çubuğunda oyuna gel, üst kısmında oyun penceresi açılırsa ona tıkla. O da olmazsa buradayız...

tam onarım yapar.

Hiçbiri sorununu çözmez ise tam onarım yaparak sorununu çözebilirsin.

Denedim ve olmadı yine aynı şekilde. Tam onarımı nasıl yapacağım.
Alt+enter. Olmazsa tam ekran moduna alıp dene. Olmazsa Alt+Tab yap, panel açılınca oyuna mouse imleci ile tıkla. O da olmazsa aşağıdaki görev çubuğunda oyuna gel, üst kısmında oyun penceresi açılırsa ona tıkla. O da olmazsa buradayız...

Olmadı kanka tam ekran oluyor ama istediğim çözünürlük olmuyor.

Dosya Ekleri

• IMG_1701.JPG
    IMG_1701.JPG
    261,4 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
Alt+enter. Olmazsa tam ekran moduna alıp dene. Olmazsa Alt+Tab yap, panel açılınca oyuna mouse imleci ile tıkla. O da olmazsa aşağıdaki görev çubuğunda oyuna gel, üst kısmında oyun penceresi açılırsa ona tıkla. O da olmazsa buradayız...

Bende MacBook Pro M1 var tam ekran nedense olmuyor ): Konu açtım ama kimse cevaplamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı