LoL Tam Ekranda 'Kriter Dışı' Hatası

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
LOL'de anlamadığım bir şekilde bu hatayı alıyorum. Yani monitörüm 1920x1200 oyunun ayarını da böyle yapıyorum ama ne denediysem olmadı. Bir yardım eder misiniz?

'Kriter dışı hatası'
Neyin SS sini atıyım kardeşim ekran kararıyor ses geliyor ama görüntü yok.
Hiç mi kriter dışı hatası almadın? Neyse hata bu kardeşim.

'Kriter dışı hatası'
Neyin SS sini atıyım kardeşim ekran kararıyor ses geliyor ama görüntü yok.
Hiç mi kriter dışı hatası almadın? Neyse hata bu kardeşim.

Oyunun çözünürlük ayarlarını değiştirmeyi dene.

Oyunu tekrar kur. Oyun onarımı yap.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    60 KB · Görüntüleme: 617
1-Oyunun çözünürlüğünü kendi mönitörüme göre yaptım bir şey değişmiyor ama düşürmeyi denemedim onuda denerim.
2-Oyun onarımı yapılıyor tarif eder misiniz?

Önceki mesajınızdan sonra denedim sonuç vermedi hala aynı hatayı alıyorum. Acayip siniz oldum ya bilen yok mu Allah'ın aşkına.

Önceki mesajınızdan sonra denedim sonuç vermedi hala aynı hatayı alıyorum. Acayip siniz oldum ya bilen yok mu Allah'ın aşkına.

LoL destek ekibine ticket atmayı denediniz mi ? Oradan yardımcı olurlar.

Siteye giriş yaptıktan sonra, talep türünü teknik bir sorun olarak işaretleyip gerekli işleri yapın. 1-2 gün içerisinde mailinize dönüş yaparlar.

Şampiyon seçiminden sonra kriter dışı hatası alıyorsunuz muhtemelen. Oyun yükleme ekranındayken Alt+Tab veya Alt+Enter yaparak oyunu tam ekran modundan çıkarın ve sonra tekrar tam ekran yapın sorununuz çözülecektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı