LoL TR, ve EUW serverındeki deneyimlerim

TR sunucusunda o kadar emeğim olmasaydı asla oynamazdım. Takımdaki veya rakipteki hiçbir oyuncu hatalı olduğunu kabul etmiyor. Ben de jungle mainim, EUW silver eloda bile bot veya top oyuncuları yampiriye yardıma geliyor, gelmese dahi ben geliyor işareti verdiğimde oraya yakın oynayıp rakip ormancıya baskı yaratıyor.

Ancak TR serverinde yampiri fightlarının farkında olan çok az oyuncu var, tabii gold ve plat gibi elolardan bahsediyorum. EUW'deki silverların bile bilincinde olduğu şeyi TR'nin platlarının bilmiyor oluşu kötü tabii. Ben "neden yampiriye gelmediniz?" diye sorduğumda ağlamış, zırlamış oluyorum.

Son düzenleme:
Hocam nick alabilir miyim belki gireriz TR svsinde birlikte. Soraka, yuumi, leona, çok az da olsa rakan, braum, nami, malphite oynuyorum.

TR'deki hesabı bir arkadaşım ile ortak kullanıyoruz, sanırım nick vermem uygun olmaz, ben günde 1 maç oynuyorum sadece.

Kişiliksiz insan her yerde her seviyede bulunuyor 2012 den beri oynuyorum platin 1 den yukarı çıkamadım hiçbir zaman, evde bulunduğum zamanlarda vakit öldürmek için oynadım sırf kötü oynuyor diye küfür eden bir kitle var çoğu zaman yaşına belli bir olgunluğa erişememesine veriyorum ben ama tavsiyem ücretsiz ve popüler bir oyunu oynuyorsan chati kapatmaktır..

LoL EUW önceden 50 ms var diye oynamıyordum. Geçenlerde başladım tekrardan pingim 43 pinge düşmüş tam oynamalık seviyeye oynuyorum. Bana nedense ırkçılık yapılmadı :D. Adama türküm diyorum Türkiye güzel bir ülke diyor. Birisi tek şey sordu niye Türkiye sunucusunda oynamıyorsun. Düşük pingle oynarsın falan dedi. LoL EUNE oynamak istiyorumda onun sunucusu hangi şehirde?

Geri
Yukarı