LoL Warwick'e karşı nasıl oynanır?

ardaltf4

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle zaman başladığım zamandan bu yana değil de oynadığım zaman 1 yıl falan ama şu Warwick'e karşı oynayamıyorum. Ağır yarayla bile car iyileşiyor bayağı hızlıca. Yüksek eloda da görüyorum ama taowb gibi oyuncuları YouTube'dan izliyorum adam ağır yara olmadan Warwick kesiyor. Ben Gold plat arası bir şeyim ama Warwick'e karşı koyamıyorum oyunda. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle zaman başladığım zamandan bu yana değil de oynadığım zaman 1 yıl falan ama şu Warwick'e karşı oynayamıyorum. Ağır yarayla bile car iyileşiyor bayağı hızlıca. Yüksek eloda da görüyorum ama taowb gibi oyuncuları YouTube'dan izliyorum adam ağır yara olmadan Warwick kesiyor. Ben Gold plat arası bir şeyim ama Warwick'e karşı koyamıyorum oyunda. Yardım edebilecek var mı?

Aga karşına WW alıyorlarsa Kayn+fani fatıratı veya Rammus almalısın. Rammus'u daha çok öneriyorum metadaki en yüksek Wr'lerden biri ve oynaması çok kolay.

Düşük canla gezmeyin, ağır yara mutlaka alın, karşı ormana girin koridorlarınızla, 1e1 2ye2 atmamaya çalışın 2V1-3V1 atın daha çok. Karakter seçimindeyse kırılgan çarları pek tercih etmeyin.

Benim bu elolarda Warwick sadece Top lanede karşıma çıkıyor. Jungle top laneden daha çok oynuyorum ama top lane oynarsam Aatrox oynuyorum.

Düşük canla gezmeyin, ağır yara mutlaka alın, karşı ormana girin koridorlarınızla, 1e1 2ye2 atmamaya çalışın 2V1-3V1 atın daha çok. Karakter seçimindeyse kırılgan çarları pek tercih etmeyin.
Benim bu elolarda Warwick sadece Top lanede karşıma çıkıyor. Jungle top laneden daha çok oynuyorum ama top lane oynarsam Aatrox oynuyorum.
Aatrox kırılgan sayılmaz yani ama arada sırada yeniyorum Aatrox'la Warwick'i.

Benim bu elolarda Warwick sadece top lanede karşıma çıkıyor. Jungle top laneden daha çok oynuyorum ama top lane oynarsam Aatrox oynuyorum.

Top lane WW için tank çar alabilirsiniz, Fiora Irelia tarzı şeyler alabilirsiniz veya Rammus alabilirsiniz yine. Rammus laning için gayet güzel bir karakter.

Hangi karakterleri oynuyorsun bilmiyorum, o yüzden şöyle yapabilirsin diye bir tavsiye veremiyorum. Ama genel olarak baitleme üzerine bir karakter olduğunu bilmelisin. Senin onu kesebileceğini inandırmaya çalışır. Uzun savaşları sever, 1v1 potansiyeli çok güçlü, yakın mesafede erken oyunda yenemeyeceği karakter çok az. Özellikle skill bazlı bir karakter oynuyorsan bekleme süresindeyken canı çok az dahi olsa yanına yaklaşma. Soğuk kanlı oynamaya çalış, gerekirse minyon ve kill kaçır. Kasılmadan işlevsiz bir şampiyon olduğunu bil yeter.

İgnite olduğu sürece ve iyi oynadığın sürece hemen hemen her carla warwick kesersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı