LoL yeni başlayanlar için karakter önerisi

Daha fazla  
Jax veya Aatrox'ya da Master Yi düşünüyorum, alınırlar mı? Alınmaya değmezlerse hangi karakter önerirsiniz?(LoL'e başlama demeyin bu konuda kararlıyım ve başlamaya kesin karar verdim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri çıkılmaz bir yola giriyorsun klişe ama yol yakınken geri dön kanka ama kararlıysan Master Yi tavsiye ederim yeni başlayanlar için.

Herhangi bir sunucudaki topluluğu seveceğinizi düşünmüyorum. Tahammül seviyeniz arşa da çıksa yetmez. Başlamak için en iyi karakterler farm alması kolay olan karakterlerdir. Master yi, garen, annie, teemo, veigar gibi karakterlerin yetenek setleri kolaydır ve kolayca farm yapabilirsiniz.

İlk önce bir lane belirle kafanda bence SUP ile başla neden diyeceksin diğerlerine göre sorumlulukları daha az seçtiğin Hero'lar top ve jung da gidiyor jung yeni başlayan için çok zor mantalin kaldırmaz herkes her olumsuzluğu oradan biliyor laf atıyorlar sürekli botta Lulu ile başlayabilirsin keyifte alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…