LoL, yükleme ekranında siyah ekranda kalıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Kemyıl

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
GTX 1650ti
Arkadaşlar selam laptop cihazıma fazladan 1 adet M.2 SSD almış bulunmaktayım. Cihazımı gayet iyi bir şekilde formatladıktan sonra sürücüleri aktif hale getirerek bilgisayarımı kullanıma hazır hale getirdim. LoL oyununu Windows'a kurduğum depolama alanına yükledim gayet sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ardından yeni aldığım SSD'ye Valorant'ı kurmak istedim. Bu kurulum sonrası Riot istemcisi çalışmamaya başladı. Valorant ve LoL'ü bilgisayardan kaldırdım tekradan temiz bir kurulum olması için LoL'ü tekradan Windows'u kurduğum depolama alanına yükledim. Sonrasında karakter seçiminden sonra oyun yükleme ekranında siyah ekranda kalıyor ve ekte atacağım. Görselde bulunan hatayı veriyor. Her türlü çözümü denedim ne yazık ki çare bulamadım daha önce bu sorun başına gelmiş arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

lol hata.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
irternet kafede bu sorun başıma geliyordu iptal diyince mi yoksa çarpıya basıp biraz bekleyince düzeltiyorduk her seferinde

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir video var güvenlik duvarı dışlamasına ekliyor, bunu dene belki sorununu çözer

Geri
Yukarı