Lolcüden gelen tehdit

Eki Görüntüle 1909953

Eki Görüntüle 1909961

Arkadaşın Discord Nitro'su vardı Genshin Impact kodu gelmiş. O da SS attı bende "iyiymiş" tarzında komikli video attıktan sonra olaylar böyle büyüdü. Küfür edip engelledikten sonra tekrara arkadaşlık isteği attı bir şey olmamış gibi davranınca da ben yolladım. Şimdi de WhatsApp'tan sınıf grubundan yazıyor beni dövecekmiş. 😆
Şhrini söyle de yakınsan yardıma geleyim. Lise zamanlarımda buna benzer biri (betimlemek için farklı şeyler kullanırdım da buranın modları bir tuhaf) geldi bana, ben de mizaç olarak biraz sessiz ama tepesi atarsa durmayan biriyim. Sınıfın ortasında bunu altıma bir aldım, vücudunda ayağımın izi olmayan yer kalmadı. Kendisi benden cüsseli olunca alabileceğini sandı galiba, yalnız benim spor hayatım gibi bir avantajım vardı.
O günden beri böyle tipleri görünce altıma alasım geliyor.

Şhrini söyle de yakınsan yardıma geleyim. Lise zamanlarımda buna benzer biri (betimlemek için farklı şeyler kullanırdım da buranın modları bir tuhaf) geldi bana, ben de mizaç olarak biraz sessiz ama tepesi atarsa durmayan biriyim. Sınıfın ortasında bunu altıma bir aldım, vücudunda ayağımın izi olmayan yer kalmadı. Kendisi benden cüsseli olunca alabileceğini sandı galiba, yalnız benim spor hayatım gibi bir avantajım vardı.
O günden beri böyle tipleri görünce altıma alasım geliyor.

Kavgaya falan yanaşmayacağım ama 1,2 saldırmaya kalksa fırsat bilir darp raporu çıkartıp bir güzel dava açarım.Hep parasını övdüğü zengin ailesi bir de bununla uğraşsın bakalım.

@zoin sorununuzu kendi aranızda çözemiyor musunuz? Neden doğrudan öğretmene gidiyorsun ki? Senin hiç tanıdığın, çevren yok mu?

Yok hocam, bundan başka Discord hesaplarıyla ekleyip konuşmak istedim kudur kudur deyip engelleyip durdu kendisi konuşmak istemiyor ben direkt sorunu kökten çözmek istiyorum uğraşamam böyle boş insanlarla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı