LoL'de 1 FPS alıyorum

Normalde en düşükte 100 ile 50 FPS arası alıyorum ama bir gün girdim ve sadece 01 02 FPS alıyorum. Sildim geri yükledim düzelmedi, sorunu nedir acaba?

Hocam bilgisayarcıya falan verdiyseniz ekran kartınız çalınmış olabilir ekran kartını kontrol edin.

Bugünde sistem tahmin ediyoruz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_244.png
    Screenshot_244.png
    119,8 KB · Görüntüleme: 42
Ekran kartından görüntü alırken driverları falan sildiyseniz ekran kartı sadece görüntü alır başka bir işe yaramaz ekran kartının driverını kurun veyahut DX10 destekli ekran kartınızda dxcpl ile DX11 açarsanız bu sorunu yaşarsınız.

Arkadaşımız sorununun çözülmemesini istiyor olmalı, yeterli bilgiye sahip değiliz hocam, sisteminizi, laptop mu masaüstü mü, soketleri kontrol edip etmediğiniz gibi bilgileri verirseniz size yardımcı olacağız.

Öncelikle sistem özelliklerinizi belirtin. Daha sonra MSI Afterburner programını kurup oyun içi değerleri bizimle paylaşın. Ek olarak mining virüsü girmiş olabileceğini düşünüyorum. Malwarebytes ile tarama yapabilirsiniz.

Dediğine katılıyorum eğer işlemci kullanımı boştayken dahi %100 kullanılıyor ise mining virüsü var demektir ve maalesef Malwarebytes bile göremiyor çözümü format. Bizzat başıma geldi berbat bir durum.

Geri
Yukarı