LoL'de 3. parti yazılımdan ban yedim

Hesabın win rate oranı yüksekse muhtemelen scriptle kasılmış hesaptır. Belli başlı script çarları var, hesap satın almanızı tavsiye etmiyorum da eğer satın alacaksanız da Kog'Maw, Xerath gibi şampiyonlar sıklıkla oynanmışsa o hesaptan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederim. Script kullanan kişiler genellikle bu şampiyonları oynuyor.

Ban wave var botteddan yemiş olabilir ya da r3nzskin kullanıyorsanız bundan kaynaklı olabilir.

Kullanmıyorum.

Hesabın Win rate oranı yüksekse muhtemelen scriptle kasılmış hesaptır. Belli başlı script çarları var, hesap satın almanızı tavsiye etmiyorum da eğer satın alacaksanız da Kog'Maw, Xerath gibi şampiyonlar sıklıkla oynanmışsa o hesaptan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederim. Script kullanan kişiler genellikle bu şampiyonları oynuyor.

Dostum hesabın Win rate oranını ben yükselttim. Unranked hesap adı üstünde derecesiz kendin alıp kasıyosun.

@sevgilimaldattı Riot'un keyfine kalmış bir durum. Mesela Türkiye sunucusunun yüksek eloları script kaynıyor. Riot bunların hepsini bir anda banlasaydı yüksek eloda adam kalmazdı. Yüksek eloya hakkıyla çıkan kişi sayısı fazla değil, çoğunluğu script ya da boosted oluyor.

Bot ile kasılmış hesapların tespiti çok kolay. Çoğu senaryoda rapor yemenize bile gerek yok.

Geri
Yukarı