LoL'de dava açılır mı?

Oyun içinde ettiysen dava açabileceğini sanmıyorum sonuçta sen ona değil Yasuo'ya sövdün
Onun dışında özel mesajdan açabilir ama önce dilekçe yazacak sonra savcılığa verecek savcılıktan geçecek ohoo savcılıktan geçemez bile muhtemelen.

Karşılıklı atışma olduğu için bir şey olmaz.

Merhaba bende bi şey söyleyecem bende oyun sırasında beni pinglediği için sövdüm oyun sonu polisim dedi benim isimle soyismin bi kısmı nickte gözüküyo herhangi bi şey yapabilir mi sadece isimden fln(isim ahmet gibi çok bulunan bi isim değil az bulunan bi isim) adama tekrar mesaj atıp özür dilemeye çalışıyomda daha aktif olmadı oyunda yine de ip adresimi lol verir mi veya bulur mu

Oyun başladıktan sonra sohbete bunu '' /sustur all '' yazmanızı tavsiye ederim. Lol'de büyük bir hiledir. Ne sinir ne stres derdiniz kalır.

Cevap verirseniz sevinirim

Birisi sizin hakkınızda işlem başlatmak isterse haberiniz olmaz zaten kimse gelip size hop kardeşim ben polisim, savcıyım sevi dava edeceğim demez.
Hiçbir şey olmaz rahat olun ama yine de size hakaret etmeyen birisine hakaret etmeyin.

Adam saul Goodman'i bulursa dava edebilir hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…