LoL'de karakter bilgisi veren uygulama

Senpai ve Blitz en çok bilinen ve kullanılanlardır. İkisini de kullandığım için bence Blitz i kullanmalısın çünkü daha stabil ve kullanımı daha kolay geldi bana.

SenpAI.GG en iyi hepsi bir arada oyun asistanı masaüstü uygulamasıdır. SenpAI.GG profesyonel oyuncuların buildlerini otomatik içe aktarma, counter önerileri, takım ve düşman analizleri, her zaman güncel LoL meta şampiyon tier listleri ve Şampiyonluk Ligi’ne ulaşmana yardımcı olacak öneriler sunar

SenpAI Blitz'den çok daha iyi. Ayrıca bizim zamanımızda yoktu böyle uygulamalar. Üniversitedeyken ter döke döke çıkmıştım ben Cha eloya. Şimdi oyun çok daha kolay olmuş.

Genelde o rünler o anki rakibe karşı diziliyor. Kendi rününü dizmeyi öğrenmen lazım.

Senpai önermem Blitz daha iyi bence.

SenpAI Blitz'den çok daha iyi. Ayrıca bizim zamanımızda yoktu böyle uygulamalar. Üniversitedeyken ter döke döke çıkmıştım ben Cha eloya. Şimdi oyun çok daha kolay olmuş.
Kesinlikle oldukça kolaylık sağlıyor
Senpai önermem Blitz daha iyi bence.
Bana blitz daha karışık geliyor bir de Blitz kullanırken hep oyunum kapanıyor bu yüzden SenpAI'yi tercih ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…