LoL'de kostüm almak için 10 RP eksik

Marik Ishtar

Hectopat
Daha fazla  
Sana özel mağazadan alacağım kostüm için 10 RP eksik, bilmediğim için soruyorum destek vs açtığımızda yardımcı oluyorlar mı?

Evet. Riot hatırladığım kadarıyla 50 RP miktarına kadar yardımcı oluyor, benim de 6-7 defa RP'm eksik kalmıştı ve hepsinde de yardımcı oldular. İlk defa istiyorsanız, direkt "Bana Özel Mağazadan almak istediğim kostüm için 10 RP gibi bir eksiğim. Tamamlamama yardımcı olur musunuz?" diyebilirsin, hemen yardımcı olacaklardır.

Mail at veriyorlar.

Evet. Riot hatırladığım kadarıyla 50 RP miktarına kadar yardımcı oluyor, benim de 6-7 defa RP'm eksik kalmıştı ve hepsinde de yardımcı oldular. İlk defa istiyorsanız, direkt "bana özel mağazadan almak istediğim kostüm için 10 RP gibi bir eksiğim. Tamamlamama yardımcı olur musunuz?" diyebilirsin, hemen yardımcı olacaklardır.

Geçen bende ticket attım okul harçlığın yoksa gönderek dediler sıkıntı yok yani yardımcı olurlar.

Eskiden resim atıyordum veriyorlardı 10 RP.

1703017385078.png

Hangi konuyu seçmeliyim?

Ticketta belli bir RP sınırı var ama 10 RP'yi kesin verirler ya da hesabınızdaki RP'yi sıfırlayıp hangi kostümü istiyorsanız onu hesabınıza eklerler.

Geri
Yukarı