LoL'de mavi öz nasıl kasılır?

iAlp03

Decapat
LoL'e yeni başladım, tüm mavi öz kasma yollarını yazabilecek var mı? Günlük 1 oyun oynama görevi varmış sanırım onu yapınca kaç mavi öz veriyor? Ve oynadığımız oyun başı mavi öz veriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun başı vermiyor, genel olarak sadece seviye atlayarak kasabilirsin. Onun dışında şampiyon kristallerini mavi Öz'e çevirebilirsin. Şampiyon kristalleri ise sandık veya kapsüllerden çıkar.

Özel etkinlikler harici ekstra bir mavi öz ödüllü görev yok, bir de günlük 1 maç kazanma görevi. Asıl olay seviye atlayarak aldığınız kapsüller, onları açtıktan sonra çıkan karakterleri mavi öze dönüştürebiliyorsunuz.

Level atladığında çoğu zaman şampiyon kapsülü geliyor. Oynamadığın şampiyonu mavi öze dönüştürebilirsin. Baya iyi mavi öz kazandırıyor.

Herkes şampiyon kapsülü demiş ama ondan iyi geliyor mu ki? Başka bir konuda görmüştüm 150 levelde 100 tane falan şampiyon açan varmış sadece kapsüllerle o kadar gelmez ki.

Herkes şampiyon kapsülü demiş ama ondan iyi geliyor mu ki? Başka bir konuda görmüştüm 150 levelde 100 tane falan şampiyon açan varmış sadece kapsüllerle o kadar gelmez ki.
Parayla satın almış olabilir. Mavi öz için tek yol level atlayıp kapsüllerden karakter çıkartmak.

Oynadıkça geliyor mavi öz. Her gün ilk zaferden daha fazla mavi öz alırsın. Bunun yanında şampiyon kristalleri çıkıyor, eğer sahip olduğun bir şampiyonun kristali varsa kristale dönüştür.
Mavi öz: Şampiyon kristalleri hextech kutularından, şampiyon kapsüllerinden, görevlerden ve özel etkinliklerden elde ettiğin parçalardan alınabiliyor.

Sahip olmadığın şampiyonların kristallerinin geliştirip daha az mavi öz harcayarak şampiyonu kalıcı olarak açabiliyorsun. Yani sahip olduklarını mavi öze çevirip, olmadıklarını açana kadar beklet ve sonrasında aç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…