LoL'de nasıl sembol kasılır?

tproud0178

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün LoL'de şu etkinlik kartını almayı düşünüyor ve Shaco'yu açmak istiyorum fakat 140 sembol eksik. Şu sol altta da döngü yazıyor ne anlama geliyor acaba? Çünkü kostümü çok almak istiyorum da başka yolu var mı?

1691244743362.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun herhangi bir modunu oynayıp görevlerden gelecek olan kart yolu XP'si ile istediğiniz kadar sembol kasabilirisiniz. 50'den sonra döngü başlıyor her 400XP de bir 20 sembol alıyorsunuz. Öyle kasarak ya da direkt RP ile sembol alabilirsiniz. İsterseniz daha fazla detay için buna bakabilirsiniz.

(Bir sayfa daha vardı onda hangi etkinlikte ne kadar süre oynarsanız ne kadar göreviniz ilerler onu gösteren bir sayfa vardı onu bulamadım. Kısaca sihirdar vadisi ve yeni etkinlikleri daha çok görevinizi ilerletiyor. Ve eğer kazanırsanız daha çok veriyor.)

Son düzenleme:
Oyunun herhangi bir modunu oynayıp görevlerden gelecek olan kart yolu XP'si ile istediğiniz kadar sembol kasabilirisiniz. 50'den sonra döngü başlıyor her 400XP de bir 20 sembol alıyorsunuz. Öyle kasarak ya da direkt RP ile sembol alabilirsiniz. İsterseniz daha fazla detay için buna bakabilirsiniz.

[/URL]

(Bir sayfa daha vardı onda hangi etkinlikte ne kadar süre oynarsanız ne kadar göreviniz ilerler onu gösteren bir sayfa vardı onu bulamadım. Kısaca sihirdar vadisi ve yeni etkinlikleri daha çok görevinizi ilerletiyor. Ve eğer kazanırsanız daha çok veriyor.)

Sağ ol hocam bir sorum daha olacaktı acaba şu kart XP'si denilen şeyler etkinlikte seviye atlamamızı sağlıyor mu?

Dosya Ekleri

• 1691249018286.png
    1691249018286.png
    26,8 KB · Görüntüleme: 47

Yeni konular

Geri
Yukarı