LoL'de otomatik rün seçme nasıl kapatılır?

iADEMIR

Centipat
Daha fazla  
Merhaba LoL dereceli veya aram ne girersem gireyim rünleri kendim yaptıktan sonra kaydet basıyorum ancak kaydetmiyor. Ondan sonra da otomatik rün seçiyor kendisi oyunun. Bu ayarı nereden kapatacağım?

Hazır rüne istediğiniz ayarları uyguladıktan sonra isimlendirip kaydete basarsanız rün seçme kısmında çıkıyor. Onun dışında halihazırda gelen 3 adet rün seçimi sanırsam kapatılmıyor diye biliyorum.

Rün sayfanızın azami sınırına geldiğinizde rünleri artık kaydetmez, bu sınır mağazadan rün sayfası almanız dışında (yani standart olarak) 3'tür. Bu sınırda bir sıkıntı yoksa söyleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rün sayfalarının 1 tanesini Riot kendisi veriyor sırf otomatik rün dizmek için. O sayfayı kullanmayın. Onda değişiklik yapamazsınız. Başka bir sayfa kullanın veya yeni sayfa açın. Resimde bulunan en üstteki rün sayfası o işte.
1683454381594.png

Rün sayfanızın azami sınırına geldiğinizde rünleri artık kaydetmez, bu sınır mağazadan rün sayfası almanız dışında (yani standart olarak) 3'tür. Bu sınırda bir sıkıntı yoksa söyleyeceğim.
Buraya yazınca daha erken cevap alıyor. Riot'a bilet atıp 24 saat niye beklesin?

Rün sayfalarının 1 tanesini Riot kendisi veriyor sırf otomatik rün dizmek için. O sayfayı kullanmayın. Onda değişiklik yapamazsınız. Başka bir sayfa kullanın veya yeni sayfa açın. Resimde bulunan en üstteki rün sayfası o işte.
Eki Görüntüle 1769856

Buraya yazınca daha erken cevap alıyor. Riot'a bilet atıp 24 saat niye beklesin?
Daha kaliteli cevaplar için zaman harcamak iyidir.

Geri
Yukarı