LoL'de oyun çerçevesinin kenarları neye göre belirlenir?

buse9

Centipat
Bazı ranked çerçevelerinin kenarları çok olurken bazıları az oluyor. Bu neye göre belirleniyor bilen var mı?

Altın1 farklı, Altın2 farklı olur. Ligdeki kümene bağlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu ben mi yanlış anladım yoksa kullanıcımı anlatamamış
Aslında beni ilgilendirmez. Popüler kültürün köpeği olan bir şirket ve bencil, kin kusan, ahlaksız ve toxic diyebileceğimiz bir kitleye sahip oyunu aylardır oynamıyorum.

Artı -1 Eksi
Altın1 farklı, altın2 farklı olur. Ligde ki kümene bağlı.

Onu demek istememiştim. Mesela 2 tane Altın 4 var diyelim. Birinin çerçevesinin kenarları daha çok, diğerinin az oluyor. Dereceli zırhıymış ismi ödüllerle oluyormuş.

onu demek istememiştim mesela 2 tane altın 4 var diyelim birinin çerçevesinin kenarları daha çok diğerinin az oluyor, dereceli zırhıymış ismi ödüllerle oluyormuş.
Onu ben de bilmiyorum ama şu olabilir;

Mesela ben Altın4 Zed'in çaylakları adlı bir sınıftayım.
Sen Altın4 Hecarim'in askerleri adlı bir sınıftasındır. Belki ondan olabilir.

Onu demek istememiştim. Mesela 2 tane Altın 4 var diyelim. Birinin çerçevesinin kenarları daha çok, diğerinin az oluyor. Dereceli zırhıymış ismi ödüllerle oluyormuş.
Sezon boyunca dereceli mevsimleri oluyor. Her mevsimde bütün puanları toplayınca çerçevendeki zırh diye bahsettiğin şey artıyor. Puanlar da dereceli maçlarını kazanarak elde ediliyor diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…