LoL'de perma ban yememek için ne yapılmalı?

Trollemişsin uzatmana gerek yok. Ona bakılırsa 100 TL hırsızlık hafif 1000 TL hırsızlık ağır. Hırsızlığın her hali kötüdür aynı şekilde oyunlarda falan da bu mantıkla ilerlenmeli.

Çok zekisin. 8 dereceli atıyorum hiç kaybetmeden Win Win Win. Sıralıda bak dereceli bile değil sıralıda 1 kere trolledim diye 14 gün. Ve sıralıyı da kazandık 9 Win oldu.

Dostum şöyle düşün, 8 evsiz kişiyi doyurdun giydirdin sonra gittin birini öldürdün. Ben 8 kişiye yardım ettim hapse girmeyi haketmedim demen gibi bişey oluyor bu. Hata yaparsan cezalandırılırsın.

Oyunu 6-7 sezondur oynuyorum. İlk ve toplu ceza aldığım 2018 yılında (3. etaba geçtiğim için) tam 14 gün giriş kısıtlaması sonrasında perma yolu gözükürken şu an 2 yıl geçti ve reform oldum. Tabii ki bedel olarak takdir kapanıp sezon sıfırlandığı ve sonrasında oyunu saldığım için daha yeni 3 üstüne çıkabildim. Benim cezaların 1 tanesi doğruydu fakat diğer 2'si pek mantıklı cezalar değildi fakat o yıl da onu çekmiş olduk işte.

Kısacası uzun bir süre tartışmalara girmeyip, düzgün oynarsan başa dönme ihtimali var. Özellikle beraber girenlerle tartışma. Her ne kadar gereksiz yapılan rapor sayısı fark etmiyor denilse de bence etkisi büyük.

En basiti: Toksiklik yapmayın, yeterli olur. Oyunda chat yapmak bir şey kazandırmaz, tam tersine bu sebepten dolayı kazanabileceğiniz oyunu da kaybedebilirsiniz. Sizi rahatsız eden oyuncu olursa da susturup oyun sonunda da ilgili kullanıcıyı da rapor edin ve sessizce oyununuza bakın, herkesin kötü oyunu olabilir. Takımı trollemeyin, toksiklik yapmayın, bilerek beslemeyin, milletin oyununu da zehir etmeyin. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece kalıcı ban yemeniz neredeyse imkansız gibi bir şey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…