LOL'de pingim çok dalgalı

sedarrr

Decapat
Başka bir oyunda örneğin(Zula, CS:GO) oradaki pingim sabit oluyor fakat LOL'de sürekli dalgalanıyor 37 38 civardayken anlık bir hareket yaptığımda hop bir anda 200 oluyor. CS'de pingim 60'dan yukarı çıkmıyor. Anlamıyorum yani Türkiye'de sunucusu olan bir oyunda neden böyle oluyor?

Başka bir oyunda örneğin(Zula, CS:GO) oradaki pingim sabit oluyor fakat LOL'de sürekli dalgalanıyor 37 38 civardayken anlık bir hareket yaptığımda hop bir anda 200 oluyor. CS'de pingim 60'dan yukarı çıkmıyor. Anlamıyorum yani Türkiye'de sunucusu olan bir oyunda neden böyle oluyor?

Selam,

League of legends ile ilgili en iyi bilgilere sahip olan ve sana en iyi yardım edebilecek kişiler riot çalışanlarıdır. Bu yüzden onlara sorununu bilet sistemiyle aktarabilirsin. Bu sorunun neden olduğu ve nasıl çözüleceği bir bilet uzağında :)
Sana onlardan daha iyi kimse yardım edemez.

Problemi ben de yaşıyorum evinizde sizden başka internet bağlantısını kullanan bir cihaz varsa ping durumunun sabit olma olasılığı çok düşük ne yazık ki...

İnternette başka biri geziniyordur.

Evde kimse yokken hatta hicbir arac internette yokken de oluyor
Aynen dostum diğer oynadığım çoğu oyunda pingim hemen hemen sabitken LOL'de acı çekiyorum.

Abi ben CS:GO'da 37 ping gordum Almanya sunucusunda bir de yani bayağı sıkintili serverler.
Riot Games sunucularını vantilator ile soğutuyor.

Ben bu kadar sıķıntılı bir sunucu daha gormedim adamlar acikinca sucuk falan yapiyor herhalde.

Son düzenleme:
Bende de buna benzer bir sorun var Superonline fiber kullanıyorum CS:GO'nun resmi sunucularında en düşük 40 en yüksek 70 alıyorum ama diğer sunucularda ve başka oyunlarda hep sabit nedeni ne acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı