LoL'de Riot ID isim değişikliği

Mustafa Samet

Femtopat
Daha fazla  
1. Riot ID 20 Kasım'da son 1 kere değiştirme hakkımı verecek?
2. Riot ID'deki etiket ne olacak?
3. Sihirdar adımıza ne olacak?
4. Riot ID nasıl çalışacak? Örnek olarak: (birisinin ismi Ahmet'tir Riot ID'sini Ahmet yapar başka insanlarda Ahmet olacağı için nasıl şeyler olacak?)

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Riot ID değiştirme hakkı sınırlı değil ki zaten.
  2. Bir şey olmayacak.
  3. Sihirdar adınız olmayacak artık. Riot ID ne ise o olacak.
  4. Riot ID yanlış hatırlamıyorsam 1 kişi tarafından 1 adet, benzersiz olarak alınıyor.

4. Riot ID nasıl çalışacak? Örnek olarak: (birisinin ismi Ahmet'tir Riot ID'sini Ahmet yapar başka insanlarda Ahmet olacağı için nasıl şeyler olacak?)
Valorant'ta aynı şekilde Riot ID ile çalışıyor, 3 aydır falan oynuyorum 2-3 kez denk geldim sadece. Ve # farklı olduğu için farklı kişi olduğu anlaşılıyor.

Valorant'ta aynı şekilde Riot ID ile çalışıyor, 3 aydır falan oynuyorum 2-3 kez denk geldim sadece. Ve # farklı olduğu için farklı kişi olduğu anlaşılıyor.

1. Riot ID değiştirme hakkı sınırlı değil ki zaten.
  2. Bir şey olmayacak.
  3. Sihirdar adınız olmayacak artık. Riot ID ne ise o olacak.
  4. Riot ID yanlış hatırlamıyorsam 1 kişi tarafından 1 adet, benzersiz olarak alınıyor.

Çok sağ olun.

Riot ID'yi değiştirmek ücretli olacak fakat Riot yılda bir ücretsiz değiştirmenize izin verecek. Ek olarak geçişin yapılacağı 20 Kasım'da bir seferlik ücretsiz değiştirme hakkı verilecek.

Şu an aktif bütün Riot hesaplarının etiketi mevcut, Riot Hesabım sayfasından bakabilirsiniz.

1700143267285.png

Riot ID iki parçadan oluşuyor, oyun adı ve etiket. Sihirdar adı olarak oyun adını görürüz diye düşünüyorum. Riot ID özel olacak fakat aynı oyun ismini veya etiketi alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı