Çözüldü LoL'de server değiştirdiğimde ligim ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Anlık olarak TR'de Master 18 LP'yim, bu hesabı EU West'e taşısam ligi ne olur? İnternette server değişince elo sıfırlanıyor falan yazıyor(2015'ten falan kalma yazılar) ama o zaman biraz da haksızlık olmaz mı? Şimdi ben gidip Gold'dan falan dümdüz mü başlayacağım hesabı taşıyınca yoksa Mmr'ımı da taşıyıp düşükten başlatsa bile yüksek elodakilerle karşılaştırıp fazla LP falan mı verecek?

Çözüm
Anlık olarak TR'de Master 18 LP'yim, bu hesabı EU West'e taşısam ligi ne olur? İnternette server değişince elo sıfırlanıyor falan yazıyor(2015'ten falan kalma yazılar) ama o zaman biraz da haksızlık olmaz mı? Şimdi ben gidip Gold'dan falan dümdüz mü başlayacağım hesabı taşıyınca yoksa Mmr'ımı da taşıyıp düşükten başlatsa bile yüksek elodakilerle karşılaştırıp fazla LP falan mı verecek?

Yeni sezona geçince nasıl oluyorsa onun gibi oluyor.
Ligin etkilenecek de hangi lige atacağını tam olarak bilebilmemiz mümkün değil. Tahminimce Zümrüt başlatacaktır. Sonuçta TR'nin oyuncu kalitesiyle EUW'in oyuncu kalitesi bir değil. Bir değişim olacak ligde.

Yeni sezona geçince nasıl oluyorsa onun gibi oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı