LoL'de tanımadığım bir kişi bende arkadaş ekli

Asil190753

Femtopat
Daha fazla  
LoL de tanımadığım bir hesap benim hesabımda ekli görülüyordu. Ve onu arkadaşlıktan çıkardım. Bu ne olabilir? 2. kişi göstermek için arkadaşlık gönderdim.

Hesabınıza bağlı e-posta adresinde Riot'dan gelen postaları inceler misiniz? Hesabınıza şüpheli bir giriş olmuş olabilir.
bakıyorum hocam ben başka bilgisayarıma girmiştim onda valo oynarken lol açıktı bundan olabilirmi

Muhtemelen hesap çalınması vs. sebeplerden şüphelenip konu açtı.

bakıyorum hocam ben başka bilgisayarıma girmiştim onda valo oynarken lol açıktı bundan olabilirmi
Bu ve diğer bilgisayarınıza detaylı bir Kaspersky tam taraması yapınız. Hesap çalınması ile ordan belli olur. Artı olarak arkadaşlarınızada sorunuz nickname değiştiren var mı diye.

Bu ve diğer bilgisayarınıza detaylı bir Kaspersky tam taraması yapınız. Hesap çalınması ile ordan belli olur. Artı olarak arkadaşlarınızada sorunuz nickname değiştiren var mı diye.
tamam hocam sağol deniyip geri dönüş yapacağım

Hangisi Harzemsahlı mı sağdaki mi? Valorant ve diğer Riot oyunlarında ekleyince LOL de de eklemiş sayılırsın. Sağdaki eklediğin kişinin Valorant adı DincoHere mesela.

Hangisi Harzemsahh mı sağdaki mi? Valorant ve diğer Riot oyunlarında ekleyince LOL de de eklemiş sayılırsın. Sağdaki eklediğin kişinin Valorant adı DincoHere mesela.
sağdaki ama dinco here adlı bir kişiyi eklediğimi hatırlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…