LoL'de tankların devri bitti mi?

Eskiden Rammus'la Full Buld olunca Vayne hariç kimse kesemezdi beni. Şuan eritiyorlar valla.
Ben jungleda Rammus oynuyorum. Günateşi kalkanı
Çelik kaplamalı çizme
Ölü adamın zırhı
Çivili zırh
Gerisini karşıya göre diziyorum ve önüme geçilmiyor.

Sezon 4 ve 5'te oynayan varsa bilir eski Maokai ölümsüzdü sürekli spamlayıp elo kasardım gerçekten Vayne bile zorlanıyordu çünkü W ile yapışıyordum sürekli aynı şekilde Sejuani ile sezon 5'te çok maç taşıdım elmasa falan kasmıştım o dönem gerçekten bu oyunu el birliğiyle bitirdiler diyebilirim eski hali satranç oyunu gibiydi taktik işlerdi oyunda şu an öyle değil yenilik mecburen yaptılar ama bu oyunu daha kaliteli hale getirmedi yapacak bir şey yok güzel şeylerin zaten hep bir sonu vardır bu da yaşandı bitti.

Bence bitti denmez. Ama bu bir takım oyunu. Takım istemez ise, istediğini yap, 1v9 atacak çar yok.

1000 stack Nasus jungle oynuyorum. Sivir Senna Kai'sa, 3 AD'ler. Üçü birden vurmaya başlıyor, Garen'de gelip ulti atıyor, anında ölüyorum.

Ama sonraki maç Kraken + Mahvolmuş + Guinsoo'lu Master Yi oynadım, sağ tıkladığım ölüyor.

Oyunda hayatta kalmak bir şey ifade etmiyor. Zaten hayatta da kalamıyorsun. Şuan LoL, kim ilk önce karşı takımdan birini eksiltirse, onun kazandığı oyun oldu.

Düzenleme: Master maçından sonra bir maç daha girdim, karşıda GP vardı ve tek yedim sürekli. Q bile atamıyorum. Bizim takım çalılara kafa atmaması gerektiğini bilmiyor, gelene geçene tek. Sonra bana da tek.

Eskiden Rammus'a çivili çıkınca Battal Gazi gibi giriyordum, hiç bir şey yapamıyorlardı. Şimdi girmeyi bırak adam daha yaklaştırmadan amele sümüğü gibi yere yapıştırıyor. İtemlerdeki Zırh/Büyü Direnci oranlarını düşürdüler ama tank şampiyonları Shen, Leona, Rammus felan kendi başlarına zaten bulldozer gibiydi. Şimdi hem itemlerin içinden geçtiler, hem de karakterlerin.

Oyunda acayip buglar var, adamlar buglarla uğraşıp hataları gidereceklerine sanki oyun dört dörtlükmüş gibi içeriğe revize getiriyorlar. Geçenler de Annie aldım, rün olarak sihirli yıldız girdim. 18 Level olunca itemden kaynaklımı yoksa karşı takımdan yapılan bir skill atağından kaynaklımı anlamadım. Sihirli yıldız buga girdi. Birine atak yapınca taramalı tüfek gibi peş peşe sihirli yıldız gidiyor ve o kişi ölene kadar durmuyor. Adamlar hile falan report dediler. Oyun sonu ticket attım izah ettim ban falan yemedik.

Ben de ekran görüntüsü yok ama aynı bug 3 yıl önce de varmış bu videodakinin aynısı oldu hala düzeltmemişler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı