LoL'e Vanguard geliyor olabilir

Makaleler
52
Geliştiriciler 32 Bit işletim sistemi desteği kaldırmakla birlikte anti-hile ve bot tespiti üzerine odaklanacaklarını söylüyor. Kesin olmamakla birlikte Vanguard LoL'e geliyor olabilir. Bildiğiniz üzere Vanguard 64 Bit çalışan bir ant-hile yazılımı.

Video zaman ayarlı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Geliştiriciler 32 Bit işletim sistemi desteği kaldırmakla birlikte anti-hile ve bot tespiti üzerine odaklanacaklarını söylüyor. Kesin olmamakla birlikte Vanguard LoL'e geliyor olabilir. Bildiğiniz üzere Vanguard 64 Bit çalışan bir ant-hile yazılımı.
Video zaman ayarlı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Gelse iyi olur kaynak kodları sızdığından beri oyunuma 2 kere üst üste hile gelmişti.

Video zaman ayarlı.

CS:GO gibi bir oyunada lazım bu sistem. LoL'e gelsede iyi olur her ne kadar oynamasamda.

Gelmese güzel olur. Çünkü Vanguard hep sorun çıkartan bir şey. Bir sürü konu açıldı hakkında.

Hayatımda LoL'de bir kere bile hile ile karşılaşmadım tabi, sizleri bilmem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı