LoL'ü nasıl bırakırım?

Hocam siliyorum ama dayanamayıp geri yüklüyorum. En yakın arkadaşım zaten beni bu oyuna başlattı ve onunla beraber birkaç arkadaşımla daha oynuyorum. Ayrıca kendime zarar vermek derken gerçekten psikolojik olarak yıprandığımı hissediyorum ve bu oyunu oynadığım zamanlar küfür ağzımdan düşmüyor çok agresif bir hale bürünüyorum.

Kusura bakma da sildikten sonra eline hakim olamayıp yüklüyorsan sende bir sorun var bence. Başka oyun oyna. Çok zor değil. Ben benzer sebeple 3-4 yıl önce CS:GO'yu bıraktım. O günden beri sadece bir kere arkadaşın evinde oynamıştım. Şu uçak dürbünlü diyeyim. O modu tecrübe etmek içindi. Hiç de güzel değildi.

Psikolojik yardım alman gerekebilir.

Şuanda sildim oyunu bakalım ne kadar dayanabileceğim ve bırakabilecek miyim göreceğiz. Başka oyunlara yönel diyen arkadaşlar için söyleyeyim artık yavaştan oyunları da bırakacağım çünkü rekabetçi oyunların çoğu bana aynı etkiyi yaratıyor ve Single Player oyunlardan da zevk almıyorum. Kendimi bir süreliğine Animelere ve kitaplara vermeye çalışacağım. Konuya boş mesaj yazmayıp yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim.

Bu oyun benim için artık beleş para kaynağı oldu. Challenger hesap kasıp kasıp, ByNoGame'de satıyorum. Bu oyun 3 IQ kitlesiyle hiç bir zaman barınamayacak.

İnternet paketini düşür ve en en düşük ayarda 10 FPS alacağın bir PC kullan bir süre.

Ateşe ateşle karşılık verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…