Lost Ark gereksiz eşyalar ile ne yapılmalı?

Thrian

Hectopat
Merhaba. Lost Ark'ta yüzlerce gereksiz eşya vardı ve ben bunları çöpe dönüştürdüm. Resimlerini koydum. Acaba çöpe dönüştürmek yerine başka bir şey yapılabilir mi veya ne yapılmalı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_28.png
    Screenshot_28.png
    243,9 KB · Görüntüleme: 169
İşe yaramıyorsa çöpe dönüştürüp tüccara satarsın kalıntıları, onun haricinde başka bir işe yaradığını sanmıyorum.

Yani eskiden kullandığım itemler var şu anki itemlerim daha iyi. Çöp yapmak daha mı mantıklı? Bir de size bir şey soracağım. 50 seviye oldum ve bana herkes kaos dungeon yapmamı söylediler. Fakat dungena girmek için tıklayınca ealyn Request'i tamamlayın yazıyor fakat öyle bir görevim yok. Acaba nasıl gireceğim bir fikriniz var mı?

Yani çöp yapmasan da yapabileceğin başka birşey yok şuanlık, ben de çöp yapıyorum.
Vern Castle'da görevi tamamlaman gerekiyor, buradan bakabilirsin. Görevi yaptıktan sonra gelişmek için Chaos Dungeon'ı kesinlikle yapman gerekiyor. O yüzden görevleri hallettiken sonra mutlaka yapmalısın.

Yani çöp yapmasan da yapabileceğin başka bir şey yok şu anlık, ben de çöp yapıyorum.
Vern Castle'da görevi tamamlaman gerekiyor, buradan bakabilirsin. Görevi yaptıktan sonra gelişmek için chaos Dungeon'ı kesinlikle yapman gerekiyor. O yüzden görevleri hallettiken sonra mutlaka yapmalısın.

Ben bu görevi mavi görevleri takip edeceğim sonra kendiliğinden gelecek mi yoksa ben mi farklı bir şey yapmalıyım? Aynı zamanda item geliştirmeyi tüm kaos dungeonları bittikten sonra mı yapacağım yoksa kaos dungeonlara başlamadan mı yapmalıyım? Şu anda vern Castle adası açık değil bende.

Kusura bakma fakat vern Castle haritada bir yer mi yoksa farklı bir şey mi? Bir de ben bu görevi mavi görevleri takip edeceğim sonra kendiliğinden gelecek mi yoksa ben mi farklı bir şey yapmalıyım? Aynı zamanda item geliştirmeyi tüm kaos dungeonları bittikten sonra mı yapacağım yoksa kaos dungeonlara başlamadan mı yapmalıyım?

Vern Castle (north vern) dünya haritasının ortasında bulunuyor, oradaki görevleri yapmalısın.

Ben bu görevi mavi görevleri takip edeceğim sonra kendiliğinden gelecek mi yoksa ben mi farklı bir şey yapmalıyım? Aynı zamanda item geliştirmeyi tüm kaos dungeonları bittikten sonra mı yapacağım yoksa kaos dungeonlara başlamadan mı yapmalıyım? Şu anda vern Castle adası açık değil bende.

Tüm chaos Dungeon'lar bitmeden de yapabiliyorsun, taş vs kasman lazım, onlarla yapacaksın.
Burada detaylı bir yazım var.

Mavi görevleri takip etmeyi deneyebilirsin Vern Castle açık değilse, ama gemi ile gidebilirsin Ready to Sail (M basınca sol altta gözükür). eğer gitmeni engelliyorsa oyun, şuanlık ana görev gidişatını takip etmen gerekir.

Vern Castle (north vern) dünya haritasının ortasında bulunuyor, oradaki görevleri yapmalısın.

Tüm chaos Dungeon'lar bitmeden de yapabiliyorsun, taş vs kasman lazım, onlarla yapacaksın.
Burada detaylı bir yazım var.

Mavi görevleri takip etmeyi deneyebilirsin vern Castle açık değilse, ama gemi ile gidebilirsin ready to sail (m basınca sol altta gözükür). Eğer gitmeni engelliyorsa oyun, şu anlık ana görev gidişatını takip etmen gerekir.

Peki şu anki mavi görevleri yapmadan gemi ile gidince otomatik olarak görevi yapabilir miyim yoksa mavi görevleri yaparken direk oraya mı götürecek beni? İki konuma da cevap verdiğin için çok sağ ol bu arada. Son olarak chaos dungeon olmadan şu anki itemlerimi mi geliştireyim yoksa sonuna kadar kasıyim kaos dungeonları bitirdikten sonra mı basayım?

Peki şu anki mavi görevleri yapmadan gemi ile gidince otomatik olarak görevi yapabilir miyim yoksa mavi görevleri yaparken direk oraya mı götürecek beni? İki konuma da cevap verdiğin için çok sağ ol bu arada. Son olarak chaos dungeon olmadan şu anki itemlerimi mi geliştireyim yoksa sonuna kadar kasıyim kaos dungeonları bitirdikten sonra mı basayım?

Sen mavi görevleri yapmaya devam et şimdilik ki bir daha ileride uğraşma, sonra vern Castle gidince oradaki mavi görevleri yaparsın, chaos dungeonları kendini geliştirerek ve görevleri yaparak açıyorsun, mesela rohendel haritasındaki görevleri yaptıktan sonra chaos Dungeon'daki rohendel açılıyor ve ondan sonra 2. kısma geçebiliyorsun chaos Dungeon'daki.
Kısacası silahlarını geliştirerek chaos dungeonları tamamlayabilirsin, yani öncelik olarak gelişmeye bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı