LOTR kitabı okunur mu?

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Merhaba, Yüzüklerin Efendisi serisini çok severim kitabını almak istiyorum. Fakat tek cilt özel basım mi? Yoksa 3'lu ayrı kitabını mi almalıyım? Ve de okunur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Yüzüklerin Efendisi serisini çok severim kitabını almak istiyorum. Fakat tek cilt özel basım mi? Yoksa 3'lu ayrı kitabını mi almalıyım? Ve de okunur mu?

Alınır, 3 cilt ayrı al, çok bir fiyat farkı yok zaten tek cilt ile 3 ciltin arasında, ayrı ayrı alırsan okuman daha rahat olur, diğer türlü tuğla gibi kitap.

3 kitabın ayrı ayrı olduğu hali alın. Diğer versiyon daha çok kütüphaneye koyulmak için var desek yalan olmaz.

Orta Dünya'ya tam göbekten atlayacaksınız. Diğer kitapları da okumaya niyetlenirsiniz zaten.

Kesinlikle okunur. Muhteşem bir seri ve ayrı almanı tavsiye ederim tek kitabın taşımasıdır tutmasıdır falan çok kullanışsız diye duydum.

Tavsiye ederim. Tek cilt olanını okumuştum. Gerçekten tuğla gibi rengi dahil :). Tutması zor oluyor elde, bir yere yaslayarak okuyordum. Birde biraz ağır gelebilir bazı yerler. Benim 1 ayımı almıştı bitirmesi.

Geri
Yukarı