Low profile klavye önerisi

Dostum vallahi K95 1000 lira olsa yine almam, ben öyle Gaming bilmem ne ışıklandırma falan seven birisi değilim kesinlikle. Oynadığım tek oyun CS:GO CS'yi de 2000 yılından beri oynuyorum :), bir de bazen abimler geliyor işte o PUBG oynuyor onu izliyorum o kadar. K70'in özellikleri çok güzel, tuşlara tek tek ışık atama falan sonra makro tuşlarının olmayışı, şeklinin benim hoşuma gitmesi ve bilek desteğindeki dizayn. Ne yapacağım ben makroyu, ben zamanında mouse aradım, elime oturan farelerin hepsinde bin tane makro tuşu vardı, sırf o yüzden gidip Zowie EC1-a e-spor faresi aldım 560 liraya, performans olarak süper ama eldeki hissiyatı benim için G402 kadar değil çünkü elim terleyince ona yapışıyordu. Zowie kaydırıyor. İnşallah anlatabilmişimdir derdimi :)

Bu arada biliyorsanız sorayım dedim arkadaşlar, bu farenin ele uyumluluğu nasıl olmalı mesela? Benim elim normalden büyük, EC1-a iyi benim için, şimdi elbise alırken beden ölçüleri vardır ya fare falan seçerken üreticiler tarafından kullanılan veya dünyada bilinen böyle bir standart var mı biliyor musunuz?

Standart yok. Ben mouse almadan önce videolarını izleyip öyle almıştım. Ele gayet rahat oturuyor Corsair Glaive RGB. Tek sıkıntısı ısınıyor. Bazı yerler mouse için 3-5 tane teşhir ürünü koyuyor. GameEkstra veya İtopya gibi. Gidip deneyebilirsiniz.
Hocam aynı fiyat olarak?

Ben 865'e K70 mk 2'yi aldığımda 1400-1500 lira arasındaydı. Şu anda da en ucuzu 1349 TL. K70'in Hepsiburada fiyatı ile arasında 270-280 lira fark var :)

Standart yok. Ben mouse almadan önce videolarını izleyip öyle almıştım. Ele gayet rahat oturuyor Corsair Glaive RGB. Tek sıkıntısı ısınıyor. Bazı yerler mouse için 3-5 tane teşhir ürünü koyuyor. GameEkstra veya İtopya gibi. Gidip deneyebilirsiniz.

Ben 865'e K70 mk 2'yi aldığımda 1400-1500 lira arasındaydı. Şu anda da en ucuzu 1349 TL. K70'in Hepsiburada fiyatı ile arasında 270-280 lira fark var :)
ya işte yakalamak lazım, ben de g402 yi 227 liraya aldım ama :( $

Geri
Yukarı