LS2 kask alınır mı?

AhmetNrgz

Hectopat
Merhaba, LS2 kaskı almayı düşünüyorum görünüşü güzel ama kalitesi hakkında pek bir fikrim yok. Motor olarak hem kuryelik için hem de bir motor alacağım büyük ihtimal RS200, 250SR ya da NK400 almayı planlıyorum ileride nasip olursa R25. Sizce bu motorlara uygun çok pahalı olmayan kalitesi ve görünüşü iyi olan hangi kaskları önerirsiniz? Teşekkür ederim. Fiyat olarak 2500 TL ile 4000 TL arası bütçem var.

Türkiye'de en çok satılan kask modeli LS2.ben sevmiyorum ama seveni çok. Kaliteli bir kask parasına göre. AGV kaskları önersemde F/P olarak LS2 alınabilir. Ancak ikinci elden uygun fiyatlı AGV bulabilirsiniz bir araştırın.

Bu mu LS2 RAPID RACE MAT SİYAH KASK Fiyatı, Yorumları - Trendyol yoksa bunu mu LS2 Rapıd Mat Siyah Kask Fiyatı, Yorumları - Trendyol önerirsiniz.

Ben LS2 kullanıyorum. 1 kaza geçirdim LS2 görevini yaptı sorunsuz şekilde. 2.LS2'yi aldım.

Bu mu LS2 RAPID RACE MAT SİYAH KASK Fiyatı, Yorumları - Trendyol yoksa bunu mu LS2 Rapıd Mat Siyah Kask Fiyatı, Yorumları - Trendyol önerirsiniz.

Türkiye'de en çok satılan kask modeli LS2.ben sevmiyorum ama seveni çok. Kaliteli bir kask parasına göre. AGV kaskları önersemde F/P olarak LS2 alınabilir. Ancak ikinci elden uygun fiyatlı AGV bulabilirsiniz bir araştırın.

Pardon size de yazmışım teşekkür ederim AGV'yi biliyorum ancak bayağı pahalı bir kask eğer ileride nasip olursa büyük CC motorlarda almayı düşünüyorum ama siz AGV'nin hangi kaskını önerirsiniz? Çok pahalı olmazsa iyi olur teşekkür ederim.

Kaskın içine ve cilasina bak alırken. Çatlak kaskı anlarsın zaten. Arkadaş boş yapmış takma sen onu.
Bilgin yok fikrin var, çizik dahi olmayan kasklar kullanılamaz olabilir aldığınız kişi kaç kere düşürdü ya da gidonda mı seyahat etti sele altında mı geldi bilemezsiniz çünkü kask da telefon gibidir düşmemesi çarpmaması gerekir. Gidonda gelip giden kasklarda çizik bile olmaz cilası bile bozulmaz ama motora çarpa çarpa iç köpük özelliğini kaybeder aynı şekilde sele altları genelde tam kask almaz bizim milletimizde sele açık bile seyahat edebiliyor kaskın üstünde kaskı esnetiyor sele kapansın diye köpüğün yine özelliği esnemekten gidiyor.

Geri
Yukarı