Lucky Patcher güvenli midir?

Rorgan

Hectopat
Lucky Patcher yüklemek istiyorum fakat internette izlediğim bir videodan sonra şüphelendim ve indirip indirmemek arasında kaldım. Herhangi bir zararı var mıdır?

Lucky patcher hmm. Hah şimdi aklıma geldi hocam neden hile kullanıyorsunuz

Bir zararı yok. Ama onun çalıştığı oyunların APK'ları var gerek yok bence.

Ben yıllardır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. Bünyesinde virüs barındırmaz ancak benim gibi oyunları değilde sistemi yamalamak için kullanacaksanız genede dikkatli olmanızda fayda var, virüs yok ama sistemi bozabilirsiniz.

Bence zararlı yazılım barındırıyor fakat tam olarak bilemiyorum. Kullanmamanızı tavsiye ederim.

Lucky patcher yüklemek istiyorum fakat internette izlediğim bir videodan sonra şüphelendim ve indirip indirmemek arasında kaldım. Herhangi bir zararı var mıdır?

lucky patcher bu program mı kaldı ya ilginç​

Güvenli değil Huawei kullanıyorum birkeresinde bir program için bir şey deneyecektim program yüklenmeden telefon uygulamayı sildi.

Küçük virüsler derken kastettiğiniz nedir, banka hesabından para çekme tarzı olaylar mı?
Hocam herşey olabilir. Sonuçta play store uyarı üstüne uyarı atıyor indirince. Otomatik siliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…