Lumia 1020 Başlangıç Ekranında Yükleniyor Sorunsalı

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Lumia 1020 cihazımda dün geceden beri aynı sorunu alıyorum. Programlar çalışıyor ama ana ekranım gözükmüyor onun yerine "Yükleniyor" döngüsünü görüyorum. Telefonda kilitli resim klasöründe çok önemli fotoğraflar var. Format atmadan çözmenin yolu yok mu?

Verilerini yedeklemek için cihazı USB ile PC'ye bağlaman mümknü mü ? Bir de cihazın açma kapama tuşuna cihaz kapanana kadar basılı tut. Kapandıktan sonra açıp sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol et.

Uygulamaları Akıllı Depolama üzerinden silmediğiniz için direk üzerine basılı tutup kaldırdığınız için sildiğiniz uygulamaların başlangıç kısayolları sistemde çöp olarak kalıyor. Sorunun bu yüzden. Uygulama silerken Akıllı depolama uygulamasını kullan.
Şuan tek çözümün telefonu sıfırlamak yada Lumia Software Recovery Tool ile format atmak.

Uygulamaları Akıllı Depolama üzerinden silmediğiniz için direk üzerine basılı tutup kaldırdığınız için sildiğiniz uygulamaların başlangıç kısayolları sistemde çöp olarak kalıyor. Sorunun bu yüzden. Uygulama silerken Akıllı depolama uygulamasını kullan.
Şuan tek çözümün telefonu sıfırlamak yada Lumia Software Recovery Tool ile format atmak.
Kaldır diyerek siliyorum.

Ne tesadüf, dün bi yığın gereksiz gördüğüm uygulamaları silerken başıma geldi.

Lumia Software Recovery Tool telefonu tanımadı, üstüne bir de telefon kendi kendine restart attı. Telefon açılırken ekran karıncalanan televizyon gibiydi.

Telefonu nasıl garantiye gönderebilirm? İnternette araştırma yaptım pek aklımdaki soru işareti baloncuklarını patlatacak nitelikte değildi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı