M.2 SSD takılı bilgisayara HDD takmak

jinn79

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. M.2 SSD kullandığım bir sisteme sahibim. Ve elimde daha önceki bilgisayarımdan kalma 750 GB'lık bir HDD var. Ben bu HDD'i bilgisayarıma takmak istiyorum fakat HDD'in içerisinde de Windows kuruluydu. Nasıl takabilirim? Eğer takarsam bir sıkıntı yaratır mı? İyi Sosyaller.

Hocam bir bilgisayarda 2 Windows olacak sıkıntı çıkarmasın? Okul ekranında 2 Windows yüklemişti arkadaşlar mavi ekran verip duruyordu arti çok kasiyordu PC.
Hocam bellekte işletim sistemi yüklü olması hiçbir şey ifade etmez ki, sonuçta o bellek üzerine kurmayacak sistemi. İçim rahat etsin diyorsa, içindekileri silebilir.

Hocam bellekte işletim sistemi yüklü olması hiçbir şey ifade etmez ki, sonuçta o bellek üzerine kurmayacak sistemi. İçim rahat etsin diyorsa, içindekileri silebilir.
İçindekileri silme işlemi format atma ekranından mı yapılabilir? O konuda yardımcı olur musunuz?

İçindekileri silme işlemi format atma ekranından mı yapılabilir? O konuda yardımcı olur musunuz?
Şöyle söyleyeyim, yapman gereken şey belleği takmak ve bilgisayara giriş yapmak. Belleğin içinde Windows dosyaları olduğunu göreceksin ve hiçbir şey olmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı