M.2 SSD tavsiyesi

01Rea

Hectopat
İyi akşamlar herkese. Bilgisayarımın modeli Monster Tulpar T7 v24.1.
Öncelikle bilgisayarımın ısınma sorunu olduğunu bir söyleyeyim ve yakın zamanda Monster'ın servisine gönderip macun ve fan temizliği yaptıracağım. Ancak düzelip düzelmeyeceğine dair bir bilgim şu anlık yok. Yaklaşık Rust gibi oyunlarda 92-93 dereceye kadar çıkabiliyor.
Şimdi ısınma sorununu göz önüne alarak değerlendirme yaparsanız, bilgisayarımda 512 GB M.2 Samsung SSD var ve yetmiyor. 2 TB Samsung 980 Pro modelini almak istiyorum ancak iki çeşit var birisi soğutuculu diğeri soğutucusuz olan modeller. Sizce soğutuculu olan model mi alınmalı yoksa diğeri mi? Aralarında yaklaşık 600TL kadar bir fark var çünkü.

IMG_20231114_030140.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutucu sığmıyor diye biliyorum. Ayrıca almayın bunları.
Bu güzeldir.

Bu ürünü çok önerdiler, ömrü nasıl olur acaba Samsung markasına o yüzden bakıyordum.

merhaba, bende aynı tür pcie gen4 ssd bakıyorum, önerinizi dikkate alarak 990 pro'dan vazgeçip buna yöneliyorum.

Son düzenleme:
Soğutucu sığmıyor diye biliyorum. Ayrıca almayın bunları.
Bu güzeldir.
Hocam merhaba. Bu iki SSD aynı mı? Anladığım kadarıyla soğutucu kısmı çıkıyor. Ona göre bende düşünüyorum bu modeli. Sizi direkt kendi konumda da etiketledim. Müsait olunca bakarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı