M.2 veya SATA SSD önerisi

Taha16

Hectopat
Sistemimde 1 adet SSD Samsung EVO 860 250 GB 1 adet Seagate Barracuda 1 TB HDD bulunuyor, HDD çok ağır kaldığı için 1 adet SATA ya da M.2 SSD yükseltmesi yapmak istiyorum. Öneriler alabilir miyim? Bütçe sınırı koymadım ama 600-700 liralar maksimum fiyat olur gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
SATA olarak 870 EVO 500GB alabilirsiniz. M.2 isterseniz.
Bunlar olabilir.

Sistemimde 1 adet SSD Samsung EVO 860 250 GB 1 adet Seagate Barracuda 1 TB HDD bulunuyor, HDD çok ağır kaldığı için 1 adet SATA'ya da M.2 SSD yükseltmesi yapmak istiyorum. Öneriler alabilir miyim? Bütçe sınırı koymadım ama 600-700 liralar maksimum fiyat olur gibi duruyor.

Kingston A2000 M.2 500GB'ya da SanDisk Ultra 3D M.2 500GB öneririm.

SATA olarak 870 EVO 500GB alabilirsiniz. M.2 isterseniz.
Bunlar olabilir.

Aralarında Crucial veya PNY iyi gibi duruyor kingstona kıyasla en makul Crucial gibi, performansın gerçek hayatta etkisini bilmediğimden dolayı soruyorum 50 lira fazlası için değer mi?

Aralarında Crucial veya PNY iyi gibi duruyor kingstona kıyasla en makul Crucial gibi, performansın gerçek hayatta etkisini bilmediğimden dolayı soruyorum 50 lira fazlası için değer mi?

Şu konuda detaylı karşılaştırılması yapılmış. Yardımcı olacaktır.

Sipariş verdim, geldiğince BIOS'dan herhangi bir ayar yapmam gerekir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Takıldığınız veya sormak istediğiniz bir yer olursa SSD gelince yeni konu açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı