M.2 WLAN önerisi

60tl ye kaliteli yoktur. sorun yaşarsın ama şunu tavsiye edebilirim.
Boss Bilisim yasak site!

Boss Bilisim yasak site!
Kardeşim sadece atacağım şeyin markasını yazdım bu çıktı başka yerden alabilir.

60TL'ye kaliteli yoktur. Sorun yaşarsın ama şunu tavsiye edebilirim.

USB istemiyorum önerin için sağ ol.

60 TL'ye çok zor bulunur, hatta bulunmaz. :)

1Gb/s olmasına gerek yok zaten internetim 25Mb/s 50-75 olsa da olur kaliteli olmasına da gerek yok ama alanı biraz uzak olması lazım Wi-Fi'ta koridorda.
Laptop için değil onu da göz önüne alırsanız iyi olur. Ben bir türlü uygun bulamadım.

USB istemiyorum önerin için sağ ol.

1Gb/s olmasına gerek yok zaten internetim 25Mb/s 50-75 olsa da olur kaliteli olmasına da gerek yok ama alanı biraz uzak olması lazım Wi-Fi'ta koridorda.
Laptop için değil onu da göz önüne alırsanız iyi olur. Ben bir türlü uygun bulamadım.
Usb derken modemden sana bağlanmıyor pc ye bağlanıyor sadece benimde internet 24mb ama gerçekten mükemel bağlantı sağlıyor 2 duvar var full çekiyor. Diğer kablolu ya yakın kalite sunuyor. parasını hak eden nadir ürünlerden.

Usb derken modemden sana bağlanmıyor pc ye bağlanıyor sadece benimde internet 24mb ama gerçekten mükemel bağlantı sağlıyor 2 duvar var full çekiyor. Diğer kablolu ya yakın kalite sunuyor. parasını hak eden nadir ürünlerden.
USB dekren ben de bilgisayara bağlanmayanlarda istiyorum M2 portundan bağlayacağım WI-FI'yı

Geri
Yukarı