M&B 2 Bannerlord yoldaş bulamama sıkıntısı

• Konuyu başlatan Eff
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 3B

Eff

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bannerlord'da kimi oyunda mühendis yoldaş bulamıyorum, kimi oyunda şifacı yoldaş bulamıyorum, kimi oyunda izci yoldaş bulamıyorum.
Şu an şifacım yok. Çok zaiyat veriyorum. Şifacıyı nasıl çıkarabilirim? Evlensem falan dedim hiçbir lordda şifacı yeteneği açık değil.
Aklıma gelen en iyi çözüm kardeşimin zeka yeteneklerini fulledim. Onu alıp 0'dan kasmak olacak. Ama onu da savaş lordu olarak kullanmak istiyorum.

Leveli düşük bir yoldaş bulup onu kasabilirsiniz.

Yeni kayıta başladım. Bir daha kasmadan önce her türlü yoldaşın olduğuna emin olup ona göre kasmaya başlayacağım. Bu arada kardeşimi kullandım bir süre ve çok kolay şekilde 60 levele geldi. Öncelikle onunla başlayıp, onun hekimlik levelini yükseltince, onu savaş lordu olarak kullanmak çok mantıklı geldi. Böylelikle ordu kurmaya başlar başlamaz az zaiyat ile çok iş yapacaktır. Yoksa kendisinin level kasması çok uzun süreler alıyor.

Yeni kayıta başladım. Bir daha kasmadan önce her türlü yoldaşın olduğuna emin olup ona göre kasmaya başlayacağım. Bu arada kardeşimi kullandım bir süre ve çok kolay şekilde 60 levele geldi. Öncelikle onunla başlayıp, onun hekimlik levelini yükseltince, onu savaş lordu olarak kullanmak çok mantıklı geldi. Böylelikle ordu kurmaya başlar başlamaz az zaiyat ile çok iş yapacaktır. Yoksa kendisinin level kasması çok uzun süreler alıyor.
En mantıklısı bu, ben savaş lordu yapacağım dediniz diye diğerini önerdim :D

e1.7.2'yle gelen bu yenilik işine yarayacak gibi.

1647349988949.png

Geri
Yukarı