M&B 2 Bannerlord

wolfusta

Centipat
Öncelikle CO-OP olacak mı? Sanırım en büyük beklentilerimden biri bu oyunla alakalı, bilen varsa çok makbule geçer.

Bildiğiniz ve hoşunuza giden detayları veya bilmek istediğiniz soruları yazın cevaplamaya çalışayım, çalışalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
CO-OP kısmı bence olmaz çünkü M&B Bannerlod'da da eskisindeki gibi sen hareket ettiğin sürece zamanın akması mekaniği olacağından iki kişi aynanda biraz zor duruyor. Tabi bu zaman akma mekaniği aynı şekilde kesin olacak mı bilmiyorum belki de arkadaşını partyne alıp süvari olarak falan kullanırsın.

CO-OP kısmı bence olmaz çünkü M&B Bannerlod'da da eskisindeki gibi sen hareket ettiğin sürece zamanın akması mekaniği olacağından iki kişi aynanda biraz zor duruyor. Tabi bu zaman akma mekaniği aynı şekilde kesin olacak mı bilmiyorum belki de arkadaşını partyne alıp süvari olarak falan kullanırsın.

Co-op muhtemel olacak, sadece kayıt sistemi don't starve gibi çalışacak, yani arkadaşınızla oynarken server kim kurduysa bütün save dosyaları onda olacak.

Böyle bir şeyin haberini görmedim. Kaynak nedir acaba? Merak ettim.

Bir kaç websitesinde getirilecek diye duyuruldu, Bannerlord satış yüzdesi bekleme süresi ve oyun tekrarlılığı yüzünden düşük olacak bu yüzden Co-op %100 olacaktır. Oyun çıktıktan sonra tekrar bu post altında buluşalım. Benimki sadece tahmin değil, yapılan açıklamalar şuan beta'da oynatılan modlar ve yıllardır kullanıcıların postladığı Co-op isteği üzerine gelmesi çok muhtemel, zaten Warband modu gibi oyun yaptıkları için Warband sevdalılarına oyun sattıracak tek şey Co-op.

Bir kaç websitesinde getirilecek diye duyuruldu, Bannerlord satış yüzdesi bekleme süresi ve oyun tekrarlılığı yüzünden düşük olacak bu yüzden Co-op %100 olacaktır. Oyun çıktıktan sonra tekrar bu post altında buluşalım. Benimki sadece tahmin değil, yapılan açıklamalar şuan beta'da oynatılan modlar ve yıllardır kullanıcıların postladığı Co-op isteği üzerine gelmesi çok muhtemel, zaten Warband modu gibi oyun yaptıkları için Warband sevdalılarına oyun sattıracak tek şey Co-op.

Tek şey kesinlikle CO-OP değil. Warband sevdalılarının bu oyunu denemek istemeyeceğine kesinlikle şüpheliyim. CO-OP herkesin istediği bir şey evet ama hiç bir kesinlik yok. Adamlar sadece Online Modları gösterdiler. Single veya CO-OP için gördüğüm hiç bir bilgi yok.

Söylediklerinize kısmen hak versem de söylediğinizin aksine yorumunuz veya okuduklarınız yorum veya tahminin ötesine geçemez. Umarım haklısınızdır ama böyle yorumlara umut bağlamanın bize, kullanıcılara zarar vereceğini düşünüyorum çünkü adamların söylediği hiç bir şey yok.

Tek şey kesinlikle CO-OP değil. Warband sevdalılarının bu oyunu denemek istemeyeceğine kesinlikle şüpheliyim. CO-OP herkesin istediği bir şey evet ama hiç bir kesinlik yok. Adamlar sadece Online Modları gösterdiler. Single veya CO-OP için gördüğüm hiç bir bilgi yok.

Söylediklerinize kısmen hak versem de söylediğinizin aksine yorumunuz veya okuduklarınız yorum veya tahminin ötesine geçemez. Umarım haklısınızdır ama böyle yorumlara umut bağlamanın bize, kullanıcılara zarar vereceğini düşünüyorum çünkü adamların söylediği hiç bir şey yok.

Google yazarsan bir kaç websitesine haber pompalanmış taleword forumu steam comminty postları fln biraz nabız yoklanıyor, insanlar 2020'de para verecekleri modlanmış eski bir oyun için Co-op seğeneği isteyecektir. Talewords yeteneksiz çalışanları sadece Warband Co-op modu yapıp parayla koysalar satacağını biliyordu, bu kadar uzun süre bekledikten sonra o modlanmış eski oyunu sattıracak tek şey Co-op modu, ben daha çocuklar mouse kullanamazken Warband oynuyordum ve şuan eskimiş bir oyunun modunu almayı düşünmüyorum, çünkü Talewords çalışanları gerçekten yeteneksiz insanlar. Co-op çıkmazsa steam sayfasına bile göz atmayı düşünmüyorum ki kesinlikle çıkartacaklar. Co-op özelliği eskiden karmaşık bir iş yüküydü şuan en büyük oyunlar bile Co-op yapılıyor.

Ekleme: Bannerlord ekibi bile sadece grafikleri ve arayüzün değiştiğini Warband modu gibi oyun çıkaracaklarının bilincindeler, bir şey başarmış gibi hissetmiyorlar bu her hallerinden belli, oyun için kimse hyplanmıyor, Ellerinde tek koz yıllardır bu oyunu oynayan insanlara Co-op sağlayıp daha fazla satış yüzdesi elde etmek. Onun dışında sizin söylediğiniz senaryo olurda Co-op çıkmazsa steam sayfasında Warband satın alan insanlar sanki aynı oyundan 1 tane daha almış gibi hissedecek.

Şu karşılaştırma video'su aralarında fark görebiliyor musun ? grafik kalitesinin çük kadar artması dışında:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı