M&B Bannerlord mu yoksa Knights of Honor 2 mi?

Janissaire7

Hectopat
Yer
Adana Demirspor Antrenman Tesisleri
Daha fazla  
Meslek
Müyendizz
2 oyun arasında kaldım. Ve birini almak istiyorum;

Şimdi zamanında M&B'nin ilk oyununu oynamıştım ve çok sarmamıştı. (Gergin görünüşlü Adam'ın olduğu oyun) Bannerlord'un da mekanikleri aynı sadece grafikler mi gelişmiş durumda? Öte yandan KoH2 ise KoH1'in sadece grafik olarak remake hali gibi duruyor. KoH1'i uzun süre 2005-2006 civarı oynamıştım. Bilemedim hangisini alayim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Şimdi zamanında M&B'nin ilk oyununu oynamıştım ve çok sarmamıştı. (Gergin görünüşlü Adam'ın olduğu oyun) Bannerlord'un da mekanikleri aynı sadece grafikler mi gelişmiş durumda? Öte yandan KoH2 ise KoH1'in sadece grafik olarak remake hali gibi duruyor. KoH1'i uzun süre 2005-2006 civarı oynamıştım. Bilemedim hangisini alayim?
Ben olsam Bannerlord alırdım.Warband çıkış yılı yüzünden mekanikleri biraz ham bir oyun herkesin sevmemesi normal.Ancak Bannerlord ise aynı mantığın hem geliştirilmiş hemde modernleştirilmiş bir hali.Ben onu tavsiye ederim.

Bannerlord kesinlikle, knights of honor 2 çok eski bir oyunun remaster hali gibi, günümüz için yetersiz bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı