M&B II: Bannerlord 100-150 saat oynanır mı?

BilgiGerek

Femtopat
Daha fazla  
Millet M&B Warband hayranıyım çok saatlerim geçti. Bu yüzden üst oyunu Bannelord alasım var ama yorumlar hep 20-30 saatten sonra sıkıyor, bu kadar para vermeye değmez şeklinde. Oynayan arkadaşlarım sizce alınır mı? Uzun saatler canım sıkılmadan oynayabilirim?

Millet M&B Warband hayranıyım çok saatlerim geçti. Bu yüzden üst oyunu bannelord alasım var ama yorumlar hep 20-30 saatten sonra sıkıyor, bu kadar para vermeye değmez şeklinde. Oynayan arkadaşlarım sizce alınır mı? Uzun saatler canım sıkılmadan oynayabilirim?

Bende oynuyordum hocam ilk oynadığımda bay sarmıştı ama sonra girmeye girmeye sıkmaya başlamıştı yavaş yavaş hilesiz gidersen bence sıkmaz aylık 30 TL'ye Xbox Game Pass alarak alabilirsin oyunu ve yanında bir sürü oyunda geliyor.

Bannerlord da 400 saatim var gayet güzel millet neden sanki stres testindeymiş gibi oyunu gömüyor anlamış değilim şu ana kadar hiç crash almadım gayet güzel oyun.

Eğer oyun türünü seviyorsan, oynanır. Fazlasıyla da keyif alabilirsin.

Ekran görüntüsü 2023-07-05 133841.png

Hard disk aldığımda tekrar başlamayı düşünüyorum

Bannerlord da 400 saatim var gayet güzel millet neden sanki stres testindeymiş gibi oyunu gömüyor anlamış değilim şu ana kadar hiç crash almadım gayet güzel oyun.
tamamdır içime su serptiniz

Bende oynuyordum hocam ilk oynadığımda bay sarmıştı ama sonra girmeye girmeye sıkmaya başlamıştı yavaş yavaş hilesiz gidersen bence sıkmaz aylık 30 TL'ye Xbox Game Pass alarak alabilirsin oyunu ve yanında bir sürü oyunda geliyor.
bildiğim kadarıyla xboxta oyun senin olmuyor ben yeri geliyor 2 sene bakmadığım oyunu çok oynamak istiyorum o yüzden steamden bakıcam ama eyvallah xboxa da bakarım

Tamamdır içime su serptiniz.

Bildiğim kadarıyla Xbox'ta oyun senin olmuyor ben yeri geliyor 2 sene bakmadığım oyunu çok oynamak istiyorum o yüzden Steam'den bakacağım ama eyvallah xboxa da bakarım.

Evet hocam oyun sizin olmuyor her ay 30 TL bir ücret vermeniz lazım ve herhalde zam yiyecek 30 TL olmayacak o Xbox Game Pass'te Bannerlord'un yanına bir sürü başka oyunlarda geliyor.

Bu tarzı seviyorsan oynanır ama bir süre sonra kale ele geçirme simulatör'e dönüşüyor farklı bir şey yok. Ölümleri açıp oynamanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı