M&B II: Bannerlord ne zaman çıkacak?

Belirli bir çıkış tarihi yok oyunu çok fazla bekleyen insan var hatta Türklerden çok yabancılar bekliyor oyunu. Sessiz giden bir çalışma bir anda ortaya çıkabilir.

Bu kadar bekletildikten sonra oyun vasat şeklinde çıkarsa Taleworlds kepenk indirsin.

Oyunun en çok sistem gereksinimlerini merak ediyorum. Warband çok düşük sistem gereksinimleri istemişti. Eğer yüksek olsaydı bu kadar popüler olmazdı bence.

Sistem gereksinimleriyle popülerliğin bir alakası olduğunu düşünmüyorum elbette düşük sistem gereksinimleri daha çok kitleye hitap edecektir ama sistem gereksinimi yüksek oldu diye oyuna kötü diyen pek olmaz asıl önemli konu optimizasyon.

Her şeyden önce yapay zekayı geliştirmeleri gerek. Diyalog sistemini seslendirmeleri gerek diye düşünüyorum. Potansiyel var, bakalım deģerlendirebilecekler mi. Tahminim yine fazla bir sistem gereksinimi istemeyeceği yönünde.

2016 ocak ayında lead engine programmer'ini ubisofta kaptırdığı söyleniyor. Bu yüzden oyunun çıkması zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…