Çözüldü M&B Warband diplomacy 4. litdum harita çok karanlık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, siz sormadan söyleyeyim, oyunum orijinal. Diplomacy 4. Litdum modu oyuna çok hoş özellikler ekliyor ancak, harita çok karanlık. Ayarlardan gamma ayarını en sona çektim, ne yaparsam yapayım harita aydınlanmıyor. Kalradya'da Skyrim havası var bildiğiniz. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır, illa önceki sürüme mi döneceğim?

Son düzenleme:
Çözüm
Eğer Native'de de aynıysa grafik ayarlarıyla alakalıydı bende de oluyordu HDR ayarı ya da başka bir ayardı tam hatırlamıyorum, ayarın tikini kaldırınca düzeliyordu
Eğer Native'de de aynıysa grafik ayarlarıyla alakalıydı bende de oluyordu HDR ayarı ya da başka bir ayardı tam hatırlamıyorum, ayarın tikini kaldırınca düzeliyordu

Çözüm
Eğer Native'de de aynıysa grafik ayarlarıyla alakalıydı bende de oluyordu HDR ayarı ya da başka bir ayardı tam hatırlamıyorum, ayarın tikini kaldırınca düzeliyordu.
HDR yüksekteydi, kapatınca çözüldü. Tam istediğim gibi olmasa da geceleri önümü görebiliyorum artık. Teşekkürler. Taleworlds sitesinde modun yapımcısı bunun tam tersini önermiş.

Geri
Yukarı