M1 işlemcili MacBook CS:GO oynatır mı?

Hocam alakası yok. Her işlemci için özel oyun çıkarmıyorlar nasıl olsa, macOS için var CS:GO ve oynatacaktır.
Bilgisayarlarda birkaç istisna dışında hiç ARM mimarili işlemci kullanılmadı. ARM mimarili işlemcilerin asıl kullanım alanı yıllardır telefon ve tabletler. Hiç telefona Windows 10 kurup CS:GO oynayanı gördün mü? Ben şahsen görmedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video da adam açıyor ama açılmıyor diğer oyunlar oynanıyor.

Bilgisayarlarda birkaç istisna dışında hiç ARM mimarili işlemci kullanılmadı. ARM mimarili işlemcilerin asıl kullanım alanı yıllardır telefon ve tabletler. Hiç telefona Windows 10 kurup CS:GO oynayanı gördün mü? Ben şahsen görmedim.

Hocam OS ile alakalı yapmayın Allah aşkına.

ARM işlemci ile oyunlar direkt olarak açılmaz farklı komut dizilimi kullanıyorlar lakin Apple rosetta 2 motorunu duyurdu o motor üzerinden 64 Bit uygulamaları ARM işlemci üzerinden oynayabilir, çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayarlarda birkaç istisna dışında hiç arm mimarili işlemci kullanılmadı. Arm mimarili işlemcilerin asıl kullanım alanı yıllardır telefon ve tabletler. Hiç telefona Windows 10 kurup CS:GO oynayanı gördün mü? Ben şahsen görmedim.

Telefonu görmedim de tabletten oynayanları görmüştüm. Gerçi tam bakmadım. Nasıl oynuyorlar? Ne gibi işlemlerden sonra oyunu oynayabiliyorlar? Oralarını bilmiyorum.

Not: Çeşitli kandırmaca içeren videolar da olabilir, başka bir cihazdan oynayıp görüntüyü tablete yansıtarak sanki tabletten oynanıyormuş gibi bir hava da yaratmış olabilirler. Dediğim gibi işin aslını bilmiyorum.

Rosetta 2 tek kelimeyle mükemmel çalışıyor ancak eğer bir Mac almayı planlıyorsan bunu oyun oynamak için almamalısın Mac cihazlar asla oyunlar için uygun değiller şu anda m1'li bir MacBook Pro kullanıyorum CS:GO'yu denemek dahi istemedim ancak LoL'de en yüksek ayarlarda 2.5K çözünürlükte 85-100 FPS rahatlıkla oynayabildim ancak mouse yönetiminden tutun, işlemleri yerine getirmesine kadar bu platform oyun oynamak için uygun değil eğer Mac alıp oyun oynamak gibi bir planınız varsa alternatif bir bilgisayarınız yoksa GeForce Now gibi harici sistemler sayesinde belki rahatlıkla oynayabilirsiniz bir oyuncu olarak mevcut bilgisayarımda tek kurulu oyun LoL onu da yalnızca arada tft girmek için kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Artık M1 chiple çalışıyor Update gelmiş.

Rosetta 2 tek kelimeyle mükemmel çalışıyor ancak eğer bir Mac almayı planlıyorsan bunu oyun oynamak için almamalısın Mac cihazlar asla oyunlar için uygun değiller şu anda m1'li bir MacBook Pro kullanıyorum CS:GO'yu denemek dahi istemedim ancak LoL'de en yüksek ayarlarda 2.5k çözünürlükte 85-100 FPS rahatlıkla oynayabildim ancak mouse yönetiminden tutun, işlemleri yerine getirmesine kadar bu platform oyun oynamak için uygun değil eğer Mac alıp oyun oynamak gibi bir planınız varsa alternatif bir bilgisayarınız yoksa GeForce NOW gibi harici sistemler sayesinde belki rahatlıkla oynayabilirsiniz bir oyuncu olarak mevcut bilgisayarımda tek kurulu oyun LoL onu da yalnızca arada TFT girmek için kullanıyorum.

Ben MacBook Pro M1 cihazımda oynayınca tam ekran olmuyor LoL ): Nasıl düzeltebilirim hesabımdada sormuştum kimse cevap vermedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı