M1 MacBook Air için gamepad önerisi

Merhaba.
Hades gibi oyunları oynamak için Bluetooth olan bir gamepad almak istiyorum. PS4 ve Xbox orijinal kollarına baktığımda fiyatları bana göre çok yüksek, ikinci elleride keza öyle. Bana 400 TL'yi geçmeyen, kendi kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünleri paylaşır mısınız?

Logitech F710 alabilirsiniz bluetooth desteklemiyor usb nano alıcısı var fiyatı da 500TL.
Ben kablolu olan modeli F310 u uzun süre kullandım arkadaşlarım F710 aldılar senelerdir kullanıyorlar sağlam bir koldur.

Logitech F710 alabilirsiniz Bluetooth desteklemiyor USB nano alıcısı var fiyatı da 500TL.
Ben kablolu olan modeli F310'u uzun süre kullandım arkadaşlarım F710 aldılar senelerdir kullanıyorlar sağlam bir koldur.

Hocam o kol bildiğim kadarıyla Windows destekli. Ben Bluetooth bağlantılı olarak aynı fiyata şu konsolu buldum, yorumları da iyi ve kolun görünüşü nedense çok hoşuma gitti.

Pardon birden sizin mac kullandıgınızı atlamışım kol güzel birşeye benziyor retro tarzını severim ama satıcısı yabancı muhtemelen almaya kalktıgınızda fiyatı artacaktır.

Bende biraz bakındım sizin işinize gelecek en ucuz model 840 liraya 8. nesil xbox kolu var.

Pardon birden sizin Mac kullandıgınızı atlamışım kol güzel bir şeye benziyor retro tarzını severim ama satıcısı yabancı muhtemelen almaya kalktıgınızda fiyatı artacaktır.

Bende biraz bakındım sizin işinize gelecek en ucuz model 840 liraya 8. nesil Xbox kolu var.

Retro görünümü benim de hoşuma gitti. Yarın sabaha kadar düşüneyim, aklıma yatarsa sabah sipariş edeceğim. Ben bu ürünlere fazla para da vermek istemiyorum, biraz eğlenmek için fazla pahalanmış bu aletler.

Yeni konular

Geri
Yukarı