M10 Play Store'den indirilmediğini nasıl biliyor?

EminAZE

Decapat
Daha fazla  
Uygulama indirdim, adı M10 ve Azerbaycan'da aktif kullanılıyor ancak "uygulama yalnızca resmi kaynaklardan indirildiğinde etkinleştirilir" diyor ve uygulamaya giriş yapamıyorum. Telefonumda Google hizmetleri yok ve sırf 1 program için bir sürü servis, gözle görülür pil+performans düşmesi ve gizlilik nerfleri almak istemiyorum.

Bunun için sizden soruyorum Play Store alternatifleri Aurora Store'u Play Store'den farklı yapan şey ne? Veya uygulama Play Store'den indirilmediğini nereden biliyor? Bu sorunu nasıll çözebilirim? Şimdiden cevabınız için teşekkürler.

Not: Ben Azerbaycan'lıyım o yüzden Türkçe kurallarına çok aşina değilim, bu yüzden yazım hatalarım için üzgünüm eğer ki anlamadığınız yer varsa çekinmeden sorabilirsiniz.

Lucky patcherden falan yamalıya biilirmiyiz merak etmiştim.
Sanırım bu konuya cevap gelmeyecek. O yüzden çözüldü olarak işaretliyeyim ki. Çözülmeyenler arasında boş yer tutmasın. Böylelikle çözülmeyen konulara dikkat edilirken boş zaman kaybetmesinler.

Son düzenleme:
Hocam konular açıldıktan sonra onay sürecine düşüyor, 1 dakika önce onaylanmış.

Uygulama Google Play Servisleri'ne bağlı olduğundan mecbur tutuyor olabilir, microG kurmayı deneyin açık kaynaklı Google servisleri klonu bir uygulama, sistemi Google kadar yormayacaktır.

Uygulama Google Play servisleri'ne bağlı olduğundan mecbur tutuyor olabilir, MicroG kurmayı deneyin açık kaynaklı Google servisleri klonu bir uygulama, sistemi Google kadar yormayacaktır.

Cevabınız için teşekkürler MicroG'yi deneyeceğim. İşe yarayacağından pek ümitli olmasamda denemekden zarar gelmez.

Hocam konular açıldıktan sonra onay sürecine düşüyor, 1 dakika önce onaylanmış.

Aslında bu konuyu ilk açtığımın üstünden neredeyse 1 veya 1 buçuk ay geçti. Şimdi mesajımı düzenleyim öne çıkara basdım (öne çıkarmanı şimdiye kadar kullanmamıştım. Artık bol bol kullanırım diye düşünüyorum)

Geri
Yukarı