M23 vs Redmi Note 11

• Konuyu başlatan can23
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 286

can23

Centipat
Daha fazla  
Aralarında kaldım. Yorumlara bakıyorum ikisinde de normal Instagram ve YouTube gibi uygulamalarda bile kasma donma yaşandığını söylüyorlar. Bütçem ancak bunlara yetiyor ve acilinden bir telefona ihtiyacım var 7000 bütçem var. Ne yapmalıyım?

Aralarında kaldım. Yorumlara bakıyorum ikisinde de normal Instagram ve YouTube gibi uygulamalarda bile kasma donma yaşandığını söylüyorlar. Bütçem ancak bunlara yetiyor ve acilinden bir telefona ihtiyacım var 7000 bütçem var. Ne yapmalıyım?
1200 TL Artarsa : Redmi Note 10 Pro (8 GB / 128 GB)

Bu arada Note 11 Pro almayın o fiyatı hak etmiyor.

M23 5G iyi bir işlemci kullanıyor ve bu yüzden arayüzlerde ve oyunlarda One UI performansıyla kasma, donma takılma yaşamazsınız. M23'ün Redmi Note 11'e göre 4K video kayıt avantajı da var. M23 5G'nin en büyük eksisi TFT ekran, Redmi AMOLED ekran kullanıyor ve arada haliyle çok büyük fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı