M31 vs A51 vs A70

2020 Kasım ayından beri M31 kullanıcısıyım. Pek dizi film izlemiyorum ama YouTube videolarını bazen izlerim. Bir kere iş için iyi bir yardımcım. Şarj konusu benim için tatminkar. Mobil internet kapalı değil, Discord olsun normal telefon konuşması olsun günde en az 4 saat telefon görüşmesi yapıyorum. Şarjı 2 gün rahat taşıyor beni. Video çekiminden memnunum. Fakat kamerayı kıyaslayacak bir tecrübem yok. Çünkü 6 yıl sonra telefon değiştirdim. Dizi ve film için görüntü kalitesi güzel, ben sevdim. Fotoğraf için kişisel görüşüm gayet tatminkar. Profesyonel kamera kullanan biri olarak, bir telefon için uygun bence. Gönül isterdi optik Zoom 10X olsaydı.

Yaklaşık 2 saatlik bir video konferans görüşmemde, mobil internet ile 30% a yakın şarj kullanmıştım. Kulaklık kabloluydu. Kablosuz kulaklık deneyimim olmadı. Akşamları 1,5 saat araba yolculuğunda Bluetooth ile müzik dinlerim arabada. Şarjı %30'dan 24% e inmişti.

Telefonu 3 kere düşürdüm göğüs hizamdan. Yaklaşıl 160 cm diyebiliriz. Üçüncüsünde cam çatladı, daha yaptırmadım. Performansı etkileyen bir küsur oluşmadı. Cam koruyucusu takmam lazımmış, ben var sanıyordum.

Oyun haricinde tüm yoğun kullanımımda telefonda bir ısınma mevcut değil.
Parmak izi sensöründe, basıyorum açılıyor. Elim kirli ise açılmıyor. Kirliliği tanımlayacak olursam, kompozit malzeme yapıyorum. Kullandığım malzemeler yoğun ve bazen elime bulaşır. Tiner ile zor çıkar. Defalarca sabunlamam gerekir. Ama onun dışında normal bir kirlilikte sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı